Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TTK&DENETİM VE KOBİ TFRS SEMİNERİ

Yeni Üye
    Nereden
    GAZİANTEP

Sevgili arkadaşlar,

Denetçi Mali Müşavirler Derneği (DMMD) 16-17 Haziran 2012 tarihlerinde Gaziantep Novotel Kongre Merkezinde;

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Dr. A.Bumin DOĞRUSÖZ[/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"> (Marmara Üniversitesi Mali Hukuk Anabilimdalı Başkanı), Dr. Funda Tunçel TÖRALP (Marmara Üniversitesi Mali Hukuk Öğretim Görevlisi), Dr. Oğuzhan BAHADIR (Galatasaray Üniversitesi) tarafından [/B]
    <B style="mso-bidi-font-weight: normal">[/B]
    <B style="mso-bidi-font-weight: normal">“YENİ TÜRK TİCARET KANUNU” VE “KOBİLER İÇİN TFRS: AÇIKLAMALARI VE UYGULAMALARI” eğitimi gerçekleştirilecektir.<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><?: PREFIX = O /><O:P></O:P>[/B]
    <O:P></O:P>
    Eğitime katılmak isteyenlerin www.dmmd.org.tr sitesinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.<O:P></O:P>
    <O:P></O:P>
    Eğitim süresince eğitim materyalleri katılımcılara dağıtılacak ve eğitim sonunda katılımcılara Sertifika Belgesi verilecek olup, kayıt için son başvuru tarihi 15 Haziran 2012 Cuma günüdür. <O:P></O:P>
    Saygılarımızla,

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin;<O:P></O:P>
    Denetçi Mali Müşavirler Derneği (DMMD)<O:P></O:P>
    Tel : 0342 230 00 04 , 0542 846 14 41, www.dmmd.org.tr<O:P></O:P>
    DENETÇİ MALİ MÜŞAVİRLER DERNEĞİ www.dmmd.org.tr

Ziyaretci

.Edited by: CANSUCAN

Ziyaretci

Ziyaretci

Yeni Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    ben mesajlarınızı okuyunca bizi eleştiriyormusunuz yoksa tebrik mi ediyorsunuz anlamadım.

kafanıza takılan herhangi birşey olursa cevaplamaya hazırız.

Ziyaretci
    KGDMSK diyorum Sayın apsnergiz,her hangi bir açıklama yaptı mı ki acaba yada bizler mi duyamadık ??Bunu merak ediyorum sadece...Denetçi olacaklar kimler ? Edited by: CANSUCAN

Yeni Üye
    Nereden
    GAZİANTEP

kamu gözetimi herhangi bir açıklama yapmadı henüz. açıklama yapmasını aylardır tüm meslektaşlarımız gibi bizde bekliyoruz. fakat açıklama hangi yönde olursa olsun denetim işi MALİ MÜŞAVİRLER (SMMM VE YMM) in olacaktır. ayrıca biz dernek kurduk. Sivil toplum kuruluşuyuz. stk lar ın ülkede çoğalmasının herkese olumlu katkısı olacaktır.
    ve kamu gözetiminin kararlarını bekleyene kadar bizde kendi dinamiklerimizle birşeyler yapmaya çalışıyoruz.

Ziyaretci
    Sayın Cansucan bey, siz bu derneğin açılışına sevindiniizmi sevinmedinizmi valla anlayamadım yazılarınızda kelimelerbi koyu bi açık bi öyle bi böyle bunlar neyi ifade ediyorEdited by: gökhan uğur

Ziyaretci
    forumda daha önce değişik puntolarla yazan yine ne dediğini anlayamadığımız bir üye vardı yazılarınızı okuyunca bana onu anımsatıyorsunuz

Yeni Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    ve henüz 7 aylık bir dernek olmamıza rağmen bu ikinci etkinliğimiz. ilk etkinliğimiz de iş ve sosyal güvenlik hukuku ile ilgili idi. dr. resul kurt ve Mehmet koçak beyler 2 günlük eğitim verdiler. resimleri dernek web sitesinden etkinlikler başlığı altında görebilirsiniz.