Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EKONOMİK KRİZ VAR DİYENLER

Üye

esnaf, işçi, köylü, memur, imalatçı, ithalatçı yani anlayacağınız tüm kesimler kan ağlıyor kimse işinde gelirinden memnun değil, piyasa bitik. Fakat her ne hikmetse ekonomi konuşan yok. Millet bankalara çalışır olmuş ileri düzeyde kart ticareti sanal döngü halinde, tüketim manyağı haline getirilmişiz. Sıfır arabalar, evler, yatlar katlar alarak en az 10 yıl borçlanmışız bankalara. peki suçlu kim? haketmediğimiz bir refah düzeyinde yaşıyoruz milletçe. Busıkıntılardaha ilk sinyaller. üretim yok imalat kalmamış katma değer sıfır biz hala haketmediğimizkazanmadığımız olamayan gelirimizi harcaya duralım.
    Biryandan yeni ttk, TFRS, UFRS, Denetim deniyor ama kimse iflas etmiş sistemi iflas etmiş ekonomiyi görmüyormu?? anlayamıyorum.ilk çıkan dizüstü pc ye yükleyin bakalım yeni çıkmışprogramları çalışıyormu? öncelikle çalışan ekipmanları programı işleyecebilecek düzeye getirerekyeni dizayngerekiyor. TTK uzayacak belki 2015 e denetim şimdiden cıvıdı, TFRS dilinde muhasebe mümkün değil gibi, aşar vergisine dönmek en güzeli....anadolum ancak onu kaldırır.

Katılan olur katılmayan olur, herkese iyi çalışmalar...

Kıdemli Üye
    "üretim yok imalat kalmamış katma değer sıfır"

Seçim öncesi kahvehanelerde iskemle üstünde ayakta nutuk atan kasaba siyasetçileri gibi konuşmuşsun.

Biraz rakamlar verseydin bizde sebep sonuçlarını "Ceteris paribus" çerçevesinde irdeleyebilseydik iyi olurdu.

Kıdemli Üye
    2011 yılı büyüme rakamlarında ilk 20 firmaya bakarsanız.Türkiye de kimin büyüdüğünü görebilirsiniz.İstediğiniz analizi yapabilirsiniz.

Kıdemli Üye
    Bi zahmet yazsaydın ilk 20 şirketi.

2011 Ciroları ne? büyüme oranları, büyüme tutarları ve Türkiye GSMH içindeki payları ne?

Bakkal Mehmet efendi o listeye niye girememiş?

Üye

"Bakkal Mehmet efendi o listeye niye girememiş? "

Sana verecek cevabım yok, mutlu ol...

Müdavim Üye

bu forumu talihsiz olarak buluyorum evlerden katlardan bahsediyorsunuz ödeyen bunlardan bahseder ödeyemeyen değil yaş deri deptikçe alıyor mübarek nede olsa yaş deri.....
    FEYZULLAH DEMİRÖZ

Kıdemli Üye
    Nereden
    SM

DEVLET MALINI HAKSIZ KAZANÇ OLARAK ELDE EDENLERİN......

Müdavim Üye
    28 şubat yaşandı ama kimse yaşanmadı diyor hey gidi günler hey.....
    FEYZULLAH DEMİRÖZ