Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÇIKIŞ BİLDİRGESİNDE HATA

Ziyaretci
    dün çıkışını yaptığım personelin ücret hesabında hata yapmışım dolayısıyla çıkış bildirgesindeki ücret de hatalı oldu bunu düzeltebilir miyim yardım

Kıdemli Üye

güncelleme yaparak düzeltebilirsiniz

Ziyaretci

teşekkürler

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı sssmmm Nickli Üyeden Alıntı
    dün çıkışını yaptığım personelin ücret hesabında hata yapmışım dolayısıyla çıkış bildirgesindeki ücret de hatalı oldu bunu düzeltebilir miyim yardım
    Eğer düzeltme süresini kaçırdığınız bu şekilde hata olan işten çıkış bildirimleri olursa da üzülmeyin. Sosyal Sigorta İşlemleri yönetmeliğine göre, işten çıkış bildirimi ile APHB arasında oluşacak farklılıklarda APHB indeki bilgiler esas alınır. (Çıkış tarihi hariç)

Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Ziyaretci

teşekkür ederim Ferhat Bey.bu arada ücret kısmı güncellenerek düzeltme olmuyor iptal edip düzeltme yaptım.iyi çalışmalar

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara

Çıkış bildirgesinde 4 gün raporlu olarak eksik gün belirttiğimiz bir personelin aslında 2 gün raporlu olduğunu farkettik, aylık bildirgede doğru olanı belirtmek yeterli midir. Çıkış bildirgesi iptal edilemiyor.
    Edited by: hakankrl