Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eğitimler 4 güne indirilmiş

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    Türmobun bağımsız denetimleri 4 güne indirilmiş, ben izmirden duydum ankara ve istanbul içinde 4 günmü verecek odalar, ilk gün teorik 3 günde uygulama eğitimi verilcek yönünde haber.

Müdavim Üye
    Nereden
    Kdz.Ereğli
    Ücret istiyorlar mı?
    SMMM, Özcan Bayram

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    izmir odası ücretsiz yapıyor ama 7 gün 42 saatti , şimdi 4 gün 28 saat gibi.

Müdavim Üye
    Yine dediklerime geliyoruz bu eğitimlerden hiçbirşey olmaz.Yakında temelli kaldırılıp siz internetten takılın diyecekler.Bir de söylemeyi unuttum denetim ücretini istemeye başlamışlar.Herkese Hayırlı Olsun.Edited by: fatihgke
    İnsanın En Büyük Hatası Şudur; Kendini Olduğundan Büyük Görmek Ya Da Kendine Hak Ettiğinden Az Değer Vermek. (Goethe)

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    olacağı buydu zaten ve ne bekliyordu herkes boş hayal ben katılmadım bile çünkü zaten kabul görmeyecek bir eğitim ve birde sağlıklı olmayan bir altyapı var zaten internet üzerinde çünkü bazı mevzuat sitelerindeki meslektaşların yazdıklarını okudukça hem güldüm hemde üzüldüm bu trajı komediye,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Yeni Üye

bu yazılanlara rağmen bana düzgün bir kitap önerecek olanvarsa lütfen söylesin kobi-tfrs hatta muhasebeyle ilgili yeni başlayanlar için

Müdavim Üye
    Ücret olayında odaların insiyatifiyle ilgili açıklaması vardı belki bazı odalar ücret istemeyebilir.
    İnsanın En Büyük Hatası Şudur; Kendini Olduğundan Büyük Görmek Ya Da Kendine Hak Ettiğinden Az Değer Vermek. (Goethe)

Müdavim Üye
    Başımızdakilerin 10 yılda anlaştık ama biz daha da düşürmeye çalışıyoruz dediği olay buymuş demek ki.Önce 78 Saat dediler sonra 42 Saati yüzyüze diğeri internette olacak dediler sonra da sonra da 4 gün=4x7=28 saat'e düştü sonra da o da neymiş eğitim diye birşey mi varmış diye işin içinden çıkıverirler.Meslektaş da denetimi unutuverir yabancılar da Müşavirlik Turizmiyle dış ülkelerden gelebilirler.
    Ama şu açıdan da düşünmek gerekiyor.İngilizcesini geliştiren meslektaşlara yeni bir iş sahası Mesleki Tercümanlık.Bu işte de iyi para var.Yakında beyannamelerin de sistem tarafından oluşturulacağını düşünürsek herkese şimdiden kolay gelsin ne diyelim.

Ziyaretci
    Gerçekten doğruluğu varmıymış bu haberin 28 saate mi düşmüş eğitimin uygulaması?

Ziyaretci
    Hayır bende katılmadım da, Bu durumada şaşırmadım değil? yazık 2 gün bile fazla geldi demek ki ne desek boş bu doğruysa yine, biz ne desek boş...