Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ORKA Kullanıcılarına.

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Alıntı spawn43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linkedin den ve sitesinden takip ediyorum üstadım.Bir tane takip etmek için açayım üstadım sizin için
    İyi olur. senin için.

Müdavim Üye
    Alıntı Aydın ÖZMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın İbrahim bey, mbt nin üye toplamaya ihtiyacı yok yeterince üye var zaten, bilmeyen arkadaşlara duyuruyorum.
    Bende oraya üyeyim zaten fakat biri bir şey yazıyor altına 200 tane yorum yapılıyor kimin ne yazdığı görülmüyor belli olmuyor o yüzden pek yazmıyorum.Ama o grubun mesleğe ve üyelerine birşeyler kattığı aşikar inkar edilemez.

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibrahimce22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende oraya üyeyim zaten fakat biri bir şey yazıyor altına 200 tane yorum yapılıyor kimin ne yazdığı görülmüyor belli olmuyor o yüzden pek yazmıyorum.Ama o grubun mesleğe ve üyelerine birşeyler kattığı aşikar inkar edilemez.
    Hızlı yanıt almak için güzel bir uygulama.Bazen anında cevap almamız gereken sorunlarımız oluyor.Fakat dediğiniz doğru üstadım.O kadar yorum arasın da bilgiye ulaşmak zor görünüyor.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-

Sistem Yöneticisi / Yazilim Gelistirici okoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun\İlkadım
    biliyorsunuz yeni üyelerin forumda link paylaşması yasakdır, üyelik esnasında bu kuralı kabul ederler, bu tarz üyeler öncelikle dikkat çekmemek için post kasarlar, akabinde amaçları için hareket ederler göze batmazlar. izlemedeyim

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Yazdığın yoruma her cevap yazıldığında zaten facebooktan sana uyarı geliyor, okuduğun bir soruyu beğendiğinde zamanda aynı şekilde cevap geliyor, takibi çok zor değil aslında, meslekte çok tecrübeli arkadaşlar var, hergün birşey öğreniyoruz. Hatta ve hatta GİB de takip ediyor. Defter beyan sisteminin iyileştirilmesi yönünde bizzat sayfa yöneticisini toplantıya çağırdılar.

Müdavim Üye
    Alıntı okoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biliyorsunuz yeni üyelerin forumda link paylaşması yasakdır, üyelik esnasında bu kuralı kabul ederler, bu tarz üyeler öncelikle dikkat çekmemek için post kasarlar, akabinde amaçları için hareket ederler göze batmazlar. izlemedeyim
    evrengkmn arkadaşımızın amacının post kasmak olduğu aşikar.Belkide müdavim üye olmak için yapıyordur
    Ne amacı var bilmiyorum ama, göze batmaz lafınıza katılmıyorum oldukça göze batıyor bence formun geçmişteki bütün anılarını yeniden canlandırıyor

Müdavim Üye spawn43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibrahimce22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evrengkmn arkadaşımızın amacının post kasmak olduğu aşikar.Belkide müdavim üye olmak için yapıyordur
    Ne amacı var bilmiyorum ama, göze batmaz lafınıza katılmıyorum oldukça göze batıyor bence formun geçmişteki bütün anılarını yeniden canlandırıyor

Aynen öyle üstadım.Bence de göze batan bir kullanıcı kendisi.Sonuçta burada biz üstatlardan yanıt almak için konu açıyoruz.Fakat foruma girince üst sırada 5-10 yıllık konular çıkınca gündem deki önemlilik arz eden konuları kaçıyoruz.
    'Harvard üniversitesinden 10.000,00 dolara alacağınız bir yıllık eğitimi, 5 dolarlık kütüphane kartıyla da alabilirsiniz.''
    -ALBERT EİNSTEİN-