Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ETA STOK

Müdavim Üye

Arkadaşlar progrqamlar diye bölüm var ama şifre istiyor girerken mecburen buraya yazıyorum.<div></div><div></div><div>ETA V.8 SQL KULLANIYORUM. entegrasyon yapabilmem için muhasebe hesap kodlarını tanımladım. Maliyet ve yansıtma hesapları hariç.
    Maliyet ve yansıtma hesaplarını tanıtmadım çünkü bilmeden yanlış bir işlem yapmak istemiyorum.
    Öncelikle stok programını kullanıdığımız şirkeyimizin faliyetinden ve işleyişinden bahsetmek istiyorum. </div><div>Şirketimizin faaliyeti otel işletmeciliği. Mutfak için malzeme alışları, F&amp;B nin içecek vb. alışları H/K havuz Kipinkin alışları olsun hepsini 150 nolu hesapta stoklu şekilde girişi yapıyoruz.</div><div>Ay sonlarında depodaki ve departmanlardaki sayımlar yapılıyor ve alışlar ile sayım sonucu arasındaki fark tüketim bedeli oluyor.
    Ben Aylık sayımlar yapıldığında Sayım Fişlerini oluşturacağım sanırım. Sayım fişinin mantığı stok bakiyelerini sayım sonucundaki bakiyelere eşitlemek. </div><div>[size=12]Ben sayım fişlerini oluşturduğumda 150 nolu hesaptan 740 nolu hesaba 740 nolu hesaptan 741 nolu hesaba 741 nolu hesaptan 622 nolu hesaba yansıtma işlemlerini yapabilmem için hangi yolları takip etmem gerek.</font></div><div>Maliyet yöntemlerinden FİFO (İLK GİREN İLK ÇIKAR) MALİYET HESAPLAMA YÖNTEMİNİ KULLANMAK İSTİYORUM.</div><div>Yardımcı olabilirmisiniz veya yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise minnettar kalırım. Faturaları girmeye başladım. Kafamda soru işaretleri dolaşıyor. Faturaları baştan girmek zorunda falan kalırım diye korkuyorum. Yapmam gereken ayarlar neler bilmiyorum.</div>

Yeni Üye
    Selin hanım iyi günler
    Gerçi konuyu açmanızın üzerinden baya bir vakit geçmiş ama
    Sorunuza bir çözüm bulabildiniz mi
    Aynı sorunu bende eta da yaşıyorum.