Gelen Bir e-postayı aşağıya alıyorum....

//////////////////////////////////////////////////////////// //////////////////////////////
<DIV =RTE>İyi calismalar dileyerek soze baslamak istedim.
<DIV =RTE>web sayfanizda bizlere vermis oldugunuz degerli bilgiler icin tesekkur ederim ayrica.
<DIV =RTE>
<DIV =RTE>
<DIV =RTE>Benim sorum sigortasız calisanlarla ilgili.
<DIV =RTE>
<DIV =RTE>* Normal ve Emekli olarak sigortasiz calisan iscilerle ilgili isverenin sorumluluklari nedir.
<DIV =RTE>*SSK tarafinadan cezalar nekadardir.
<DIV =RTE>* Emekli olup calisan prim odenmesyen iscinin kendi sorumlulugu nedir.
<DIV =RTE>* Emekli olarak calisan isci kaza gecirdiginde ve agir yada olum ile sonuclandiginda isvereni bekleyen sorumluluklar cezalar nelerdir. ( is kazasinda kendi sig. hastane masraflarini karsilar mi? )
<DIV =RTE>* Emekli olupta calisan isciler maaslari kesilecegini soyleyerek destek primlerininin odenmesini istememektedir. isveren ne yapmali.
<DIV =RTE>* bir isci is kazasi sonucu agır yaralansa bir uzvunu kaybetse, yada bekci vurularak ölümü halinde isverenin sig.ailesi ve sigortaya karsi cezası ne olur.
<DIV =RTE>
<DIV =RTE>is yogunlugunuzda benim sorularimida cevaplarsaniz cok sevinirim. Degerli vaktinizi aldigim icin ozur diler calismalarinizin devamini dilerim.
<DIV =RTE>
<DIV =RTE>S.Ö.