Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gözümüz aydın

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Bülent Ersoy evlendi mi?

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un, Popstar Alaturka finalisti Armağan ile gizlice evlendiği iddia edildi.

Yaklaşık bir hafta önce nikah masasına oturduğu iddia edilen Bülent Ersoy ile Armağan'ın evliliğinin, sır gibi saklandığı söyleniyor. Bu evlilikle ilgili Ersoy'un, yakın bir zamanda kamuoyuna açıklama yapacağı belirtilirken, Popstar Armağan'ın ailesinin de evliliğe karşı çıkmadığı iddia edildi .

ARKADAŞLAR GÖZUMUZ AYDIN CBAŞKANLIĞI SEÇİMİ FALAN DERKEN GENE YENI GUNDEM BULMUŞLAR.SEVGİLİ BULENT ABLAMIZ 2.Cİ KOCAYI ALMIŞ.HADI GÖZUMUZ AYDIN...HER YERDE DINLE DUR )))))

aslında mustafa beye iletsek bide magazin köşesi açsa ne guzel olurdu [img]smileys/smiley17.gif[/img] ( iğrenç esprı....ıyyyyy)
    hava çok sıcak ya :)

Üye
    Nereden
    Trabzon
    feride hanımteşekkür ederim. magazin proğramlarını hiç izlemediğim için bu bilgiyide senden almış oldumya ben insanlarımızı anlamıyorum. bu tip şeyleri nasıl izlerler bu insanlar ne bizim öz kültürümüzü yansıtıyor nede kendi kültürleri var bunların arada sıkışıp kalmış insanlar bunlar. ve bu tip proğramları izleyen insanlarımızın sayısı küçümsenemeyecek kadar fazla. ben şahsım olarak hiç izlemeyerek tepkimi gösteriyorum bu tür proğramlara. ama insanlarımızın çoğunun izlemeside çok üzüyor beni. belki bu tür proğramlar ve proğramlardaki insanlar kültürümüzü yansıtmıyor. fakat bu tür proğramları izleyen insanlarımız ve özelliklede gençlerimizin kendi kültürlerinden uzaklaşmasına ve gelecekteki ülkemizin kültür yapısındaki yozlaşmalara sebep olacağını düşünüyorm. bu konuyu latife olarak foruma kattığın ve bana düşüncelerimi yansıtma imkanı verdiğin için teşekkür ederim feride hanım.
    BKSNDLNC

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    bende tasvip etmıyorum ...sadece espriydi ... ama ciddiye alıp cevap vermışınız teşekkürler
    hava çok sıcak ya :)