Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şube kapanışı

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye
    <TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

sevgili arkadaşlar

firmamıza ait olan bir şubemizi kira süresinin dolması ve ekonomik

durumlardan dolayı kapattık bende 30.09.2005 tarihinde iki adet eleman çalışıyordu bunların ssk dan çıkışını verdim şimdi vergi dairesi ve ssk için kapanış vereceğim bunlar için ortaklar kurulu kararı alacağım kararda şube kapanışını hangi tarih bildirmeliyimki

yanlış yapmayayım bunun için bana acil cevap verirseniz. memnun olurum

</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></TD></TR></T></TABLE>

Yeni Üye
    Sevgili arkadaşım, şubenin kapanışı elbette işçi çıkışlarından önceki tarihde olması lazım. Ve diğer işlemlerinde karar tarihinden sonra olması lazım. Dolayısıyla 30.09.2005 tarihinden önceki bir güne karar tarihi atabilirsin
    İyi çalışmalar
    yusuf

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Yusuf Bey,

Burada neden işçiler önce çıkmıyor bunu anlayamadım. Örneğin 30.09.2005 de işçi çıkışları yapılacak ise 30.09.2005 tarihindede kapanış yapılması gerekmez mi? Kapatılan bir işyerinde sigortalı çalıştırmak tezat teşkil edeceğini düşünüyorum.
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yeni Üye
    Merhaba herkese
    Evet işçiler öncede çıkabilir ve bilahare karar alınıp şubede kapatılabilir, ancak arkadaşın sorduğu soruya dikkat edin. Ben kararımı vermişim sadece yazılı kağıda dökecem diyor. Bu nedenle iki şekilde şubeyi kapatma kararı alırız.
    birincisi siğortalıları çıkarıdığımız ve diğer işlemleri gerçekleştirdiiğimizde,..
    ikincisi kararı alıp siğortalı ve diğer işlemleri başlatabiliriz..
    Saygılar
    yusuf