Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: .

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    .Edited by: hadisat
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Müdavim Üye
    Sayın hadisat O densizecevap verseniz de su üzerine çıkar en iyisi sistem dışı atmaktır.Biliyorsunuz ki ben cevap vericem ama ölçüm sinirlenince kaçıyor biraz o arkadaşa ağır gelecek sonra dalaşçaz burda.Siz de bana uyarı vereceksiniz.Hiç sinir olmaya gerek yok.Baktı densizleşti atın gitsin.
    İnsanın En Büyük Hatası Şudur; Kendini Olduğundan Büyük Görmek Ya Da Kendine Hak Ettiğinden Az Değer Vermek. (Goethe)

Nereden
    Kartal/İstanbul
    . Edited by: hadisat

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey

Sayın Göcen, sizin ve sizin gibi değerli üstadların bilgilerinden herkes faydalanıyor , kimseyi zorla forum üyesi yapmıyorlar bizler önemsemedik nedeni ise,ben sizin forumda yetkili olduğunuzu sanıyorum birçok kişide böyle zannediyordur, sizde moderatör yazıyor ya böyle olunca forumu ve forumdaşı kilitleme yetkiniz var sanıyorum, kilitleyin gitsin veya mustafa beye havale edin kendinizi o kişiye anlatsanız ne olur baştan ön yargılı olan kişinin de kişiliği ortadadır boşverin hiç önemli değil.Edited by: YELİZ CEYHUN

Ziyaretci
    Sayın hadisat ;bu anormaltipler farklı nick'lerle tekrar,tekrar üreyeceklerdir..forum kendi düzeni içinde gerekeni yapar.Anlıyacağınız bu tipler ne ilk olacaktır, ne de son...ama şurası kesin ömürleri sadece 3-5 saat olacaktır.Gönlünüzü ferah tutun.

Nereden
    Kartal/İstanbul
    . Edited by: hadisat

Üye

.Edited by: hadisat

Nereden
    Kartal/İstanbul
    sadece pes yani diyorum demirbilek o kadar hakaret ettin ve benim tip kelimeme taktın ne diyeyim sende haklısın ve sende olmalısın bu hayatın içinde yoksa sen olmazsan doğru ve yanlış nasıl anlaşılır,sana son olarak şunu diyorum ve sen eğer meslektaşsan zaten dün forumdaki 10 tane konuya girip ortalığı karıştırmazdın ve eleştiri yapacaksanda hakaret etmeden ve insan gibi yapardın ve eleştiriye tepki değilki sana dediğimiz ve sen tekrar gir ve bak ne yazdıklarına ve eğer bunlar eleştiri ise o zaman tamam ben senden özür dilerim ama gerçekten senin yazdıkların mesleğin içinden birinin eleştirileri ise tabi,kolay gelsin. Edited by: hadisat

Moderatör
    Nereden
    İstanbul

Sayın Hadisat
    Siteminizde kesinlikle haklısınız ben kendi adıma özür dilerim bu kişinin ilk yazdıklarını galiba silmişsiniz ben dün foruma pek uğrayamadım malum geçicinin son günleri o nedenle o kişiye gerekli cevap belki verilemedi ancak şu son yazdıklarını görünce kendisi hakkında yeterli fikir sahibi ollduk.

Lütfen siz üzülmeyin sizin bu foruma katkılarınızı herkes biliyor hiç üşenmeden, sıkılmadan, sinirlenmeden basit ve karmaşık tüm üyelerin soru veya sorunlarına çözüm yetiştirmeniz herkesin malumu kimse bilmiyorsa bile yukarıda Allah biliyor bizde şahidiz hiç meraklanmayın bu tipler de zaman zamanforumda belli bir görev (!) ifa etmektedir. Altın çamura düşmekle değerinden birşey kaybetmez herkes sizi detanıyorve bu kişiyi de galiba tanımış oldu.

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    Şu foruma üye olduğumuz günden beri neleri gördük Hüseyin abi sıkma canını her zaman böyleleri vardı yine olacaktır... Biz işimize bakalım )) Bittimi geçiciler ?

Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com