Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşyerim var bağkur bildirimim yok. Müşkülüm.

Yeni Üye
    Hasan er bey; haklısınız tabi ki. aslında çok acemice girdim bu esnaflığa, şimdi olsa öderim ama 7-8 milyar toplu parayı ödeyecek durumum yok.

ebrulatife hanım "Siz o arada kaynayıp onun bunun sırtından yolunu bulmaya çalışan uyanıklardansınız." demişsiniz.

Neye dayanarak böyle bir iddiada bulunuyorsunuz? Lütfen açıklayın da ben de öğreneyim kimin üstünden geçinmişim? hayır işin komik yanı forumda ilk mesajım ve beni tanımıyorsunuz bile...

Açıklayamazsanız bu mesajları okuyanların gözünde çirkin bir iftiracı olarak kalacaksınız.

Yeni Üye
    Alıntı ebrulatife Nickli Üyeden Alıntı
    Siz o arada kaynayıp onun bunun sırtından yolunu bulmaya çalışan uyanıklardansınız. Siz 2009 yılından itibaren 14/b lisiniz haberiniz yok hala nasıl ederim ince bir yol bulup sıyırır mıyım diye oyalanıyorsunuz. Sizin gibi mükellefler bizim camiayı da lekeliyor. Mağdurları oynama. Git geçikme cezasıyla primlerinizi öde be adam.

Siz 4b ye 14b, gecikme ye geçikme diyerek ve bu üslubunuzla mesleğinizi yeterince lekeliyorsunuz, başkalarına veryansın etmeyin.

Müdavim Üye

Ben bu siteyi hep bir yoldaş olarak gördüm, şimdiye kadar da hiçbir sorumda bu denli bir cevapla karşılaşmadım, elbette ki sayın çok kıymetli hocalarıma yardımlarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Ama uslüp biraz daha sevecen ve sevgiyle</font> olsa bütün sorunlar çözülür zaten.
    Gel, gel, ne olursan ol yine gel,

ister kafir, ister mecusi,

ister puta tapan ol yine gel,

bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir,

yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel...

Şu toprağa sevgiden başka bir tohum ekmeliyiz,

Şu tertemiz tarlaya başka bir tohum ekmeliyiz biz...

Beri gel, beri ! Daha da beri ! Niceye şu yol vuruculuk ?

Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik...

Ölümümüzden sonra mezarımızı yerde aramayınız!

Bizim mezarımız âriflerin gönüllerindedir.

Yeni Üye
    Kendisi cevap vermediğine göre benim kendisine söyleyecek başka sözüm yok. Sözümü peşinen söylemiştim zaten.

Bu arada bağkur borcu için kredi çekmeye karar verdim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.