Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şirket ortağı 6111 teşvik hk.

  1. #1
    Kıdemli Üye
    Üyelik tarihi
    20.Mayıs.2010
    Mesajlar
    136
    Merhaba şirket ortağı kendi şirketinde sigortalı olabilir mi olur ise 6111 sayılı teşvikten yararlanabilir mi ? teş.

  2. #2
    Müdavim Üye
    Üyelik tarihi
    07.Mayıs.2009
    Nereden
    Bursa
    Mesajlar
    3,263
    Kendi şirketinde olamaz, başka bir işyerinde olabilir ve şartları uyuyorsa teşvikten de yararlanabilir.

  3. #3
    Kıdemli Üye
    Üyelik tarihi
    20.Mayıs.2010
    Mesajlar
    136
    ok teşekkürler.

  4. #4
    Müdavim Üye
    Üyelik tarihi
    15.Ocak.2010
    Nereden
    YOZGAT/Sorgun
    Mesajlar
    3,233
    5510/53. madde gereği kendi şirketinde sigortalı olamaz.
    Smmm. İsmail ATASEVER

    \'\'Cümleler doğrudur sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.\'\' (Yunus Emre)