Değerli Meslektaşımız,

TÜRMOB Eğitim Projesi doğrultusunda Odamız tarafından düzenlenecek, TTK, KOBİ-TFRS ve DENETİM eğitim başvuruları 26 Aralık 2011-08 Ocak 2012 tarihleri arasında alınacaktır.

EĞİTİM PROGRAMI

Başvurular İstanbul SMMM Odasının eğitim portalı https://egitim.ismmmo.org.tr adresinden elektronik olarak alınacaktır.

Eğitim süreleri,

TTK-7 Saat, KOBİ/TFRS-14 Saat, DENETİM-78 Saat olarak planlanmıştır.

Eğitimler 16 eğitim yerinde, başvuru sırasına göre oluşturulacak sınıflarda dönemsel olarak düzenlenecektir.

Eğitim tarihleri başvurular alındıktan sonra ayrıca ilan edilecektir.

Meslektaşlarımız diledikleri eğitim birimini seçebilecek ancak seçilen eğitim birimleri sonradan değiştirilemeyecektir. Bazı sınıflarda yeterli başvuru olmaması durumunda ise en yakın eğitim birimine yönlendirileceksiniz.

Eğitimler, Hafta içi; 10.00-17.00, Hafta içi; 18.00-21.30, Hafta sonu; 10.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecektir.
Eğitimlere devam zorunluluğu vardır.

BAŞVURU

Eğitimlere tüm üyelerimiz katılabilir.

Eğitimlere katılabilmek için aidat borcunun olmaması gerekmektedir.

Ancak, DENETİM eğitimlerine katılabilmek için SMMM ruhsatına sahip olmak ve TTK, KOBİ-TFRS eğitimlerini tamamlamış olmak zorunludur. Bu nedenle DENETİM eğitimine başvuracak adayların aynı zamanda TTK ve KOBİ-TFRS eğitimlerine de başvuru yapması gerekmektedir.

https://egitim.ismmmo.org.tr portalından başvuru yapabilmek için İSMMMO INTERNET ŞUBESİ nde kullandığınız şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. Şifrenizi bilmiyor ya da unuttuysanız İSMMMO INTERNET ŞUBESİ nden, sistemde kayıtlı GSM numaranıza şifrenizi talep edebilirsiniz. Sistemdeki GSM numaranız güncel değil ise şifreniz size ulaşmayacaktır.

Eğitime katılabilmek için, eğitim portalından Eğitime Giriş Belgenizin çıktısını almanız ve İstanbul SMMM Odası tarafından size verilen Oda Kimlik Kartını yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Eğitime Giriş Belgesi başvurular tamamlandıktan sonra alınabilecektir.

Oda kimlik kartı, İstanbul SMMM Odası tarafından size verilen turuncu renkli, arkası barkodlu olan kimlik kartıdır. Oda kimlik kartı olmayan üyelerimiz uye@ismmmo.org.tr adresine iletişim bilgilerini de göndererek talepte bulunabilirler.

DUYURULAR

Tüm süreçler ile ilgili duyurular web sitemizde yer alacak ve e-posta/sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle başvuru sırasında tüm iletişim bilgilerinizin güncelliğini kontrol ediniz.

Eğitim sürecinde siz değerli meslektaşlarımızın her zaman yanında olacağımızı özellikle belirtmek isteriz. Bölge toplantılarında da belirttiğimiz üzere hep birlikte bu süreci tamamlayacağımızı hatırlatır, başarılar dileriz.

Saygılarımızla,
Yahya Arıkan
Başkan

Başvurular 26 Aralık 2011 saat 10.00 itibariyle alınmaya başlanacaktır.

Ancak site çalışmıyor şu anda