Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İki ön muhasebe elemanı aranıyor!

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Antalya merkezde buluna iki ayrı iş için ön muhasebe elemanı aranmaktadır. İletişim için 242 247 78 15- 242 53 54 den bana ulaşabilirsiniz.

------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Yine 2 iş yine 2 eleman isteniyor. İletişim 242 247 78 15

------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye
    ya hocam sizin siteye yeni kayıt oldum ve bir şirketin ön muhasebesine bakıyorum. bizim şirketin geçen ay fatura açığı çıktı. başka bir ilden fatura getirmek zorunda kaldım (fatura aldığım şirketi)vergi dairesindenaraştırdım bu şirket faal çıktıve aynı aya ait kdv beyannamesi ve tahakkuk fişini istedim ve banka üzerinden işlem gördüğüne dair banka dekontlarıistedim. bana getirdiler. bu faturaların naylonsahte vb.fatura olmadığını nasıl öğrenebilirizyada bizimi şirket açısından herhangi biz zararı vamı? acil.
    ninovalı

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Sayın Ninovalı,

"Bizim şirketin geçen ay fatura açığı çıktı. başka bir ilden fatura getirmek zorunda kaldım"

Bakınız yaptığınız işlem zaten baştanhatalı. Önce bunu bir düzeltelim.
    ------------------

Yeni Üye

Sayın Mustafa Bey, ben Şanlıurfa'dan İ.Halil Karakaş muhasebe elemanı olarak çalışmaktayım. Antalya'da ki işler için sizi rahatsız etmekteyim. Eğer oralara kadar gelip çalışmak istersem ikamet sorunumu nasıl hallederim diye düşünüyorum. Ben sizle en kısa zamanda iletişime geçeceğim. Genede sizden yanıt bekliyorum. Teşekkürlerimi arz ederim.

Yeni Üye
    Nereden
    Bartın
    1991 YILINDAN BERİ MUHASEBE İŞİNDE ÇÖALIŞMAKTAYIM TEK DÜZEN İŞLETME DEFTERİ VE SSK MEVZUATI VERGİ DAİRESİ KAYITLARI HAKKINDA EPEY BIR EĞİTİMİM VARDIR AKTİF OLARAK 15 SENEDİR BU MESLEKTEYIM İLGELENİRSENİZ
    KAPO

Yeni Üye
    Nereden
    Adıyaman
    merhaba ben suan adıyamanda ikamet etmekteyim özel bir şirkete muhasebe ve personel işlemerinin yapmaktayım muhasebe personeli olarka çalışmaktayım daha doğrusu bunun yanınada sigorta acentesinin işlemlerini yapmaktayım bazı özel sebeplerden dolayı adıyamandan tasınmam gerekiyor eğer mümkün olursa iş bulabimem için bana yardımcı olursanız çok iyi olur gerçekten çalışamya çok ihiyacım var zor durumdayım iktisat mezunuyum şimdiden tesekür ederim herkese

Yeni Üye
    Nereden
    Adıyaman
    merhaba ben suan adıyamanda ikamet etmekteyim özel bir şirkete muhasebe ve personel işlemerinin yapmaktayım bunun yanında sigorta acentesinin işlemlerini yapmaktayım bazı özel sebeplerden dolayı adıyamandan tasınmam gerekiyor eğer mümkün olursa iş bulabilmem için bana yardımcı olursanız çok iyi olur gerçekten çalışmaya çok ihiyacım var zor durumdayım iktisat mezunuyum şimdiden tesekür ederim herkese

Yeni Üye
    Nereden
    Adıyaman
    bana ulaşmak isteyenler mail adresim aallii02@hotmail.com burdan bana mail atabilirler çok çok tesekür ederim şimdiden

Yeni Üye
    bu iki iş için hala eleman arıyormusunuz mustafa bey ben de iş arıyorum gıda sektöründe önmuhasebe deneyimim ve ofistede resmi muhasebe deneyimim var