Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SN.YAHYA ARIKAN'IN 28 EKİM 2011 TARİHLİ KONUŞMASI!

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    İstanbul Odası Başkanı Sayın Yahya Arıkan'ın,MMMB DerneğininBaşkanlar kurulu toplantısıdaki7 dakikalık konuşmasını izlemenizi öneririm.
    TÜRMOB'UN iki ay içinde 65.000 meslek mensubunu eğitecek kadroya sahip olduğu konusunda açıklamalarının yanısıra,denetim işimiz konusunda da bazı açıklamaları ve uyarıları mevcuttur.
    Saygılarımla,

https://www.dailymotion.com/video/xlzwuq_3-28-ekim-2011-mmmb-derneyi-16-baykanlar-kurulu-toplantysyndan-kesitler_news

Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Üye
    konuşmayı dikkatle defalarca izledim ve üzüldüm...65000 meslek mensubunun eğitimi gibi bir sayı veriyor sayın başkan burada çakma smmmlerin de denetçi olabileceğini anladım ki ne kadar vahim ikincisi de sınav yapmayıp verilen belgenin arkasında durma sözüdür bu da herkesin istisnasız yani sınavsız olabileceği anlamına geliyor yazık!!! bir gecede kelek karpuz olmazken smler smmm oldu şimdi denetçi alla alla ne günlere kaldık.bana sm arkadaslar kızabilirler ama smmm olmanın birinci şartı 4 yıllık ün. mezunu olmaktır UNUTMAYALIM!!!

Kıdemli Üye
    Ne yani 4 yıllık üniversiteyi bitirince her şey hal oluyormu?. Tecrübe ve bilgi birikimide bu süre içinde kazanılıyormu?.

Kıdemli Üye
    Ne karpuzlar gördüm içi boştu,
    Ne kelekler gördüm dolu dolu.
    Karpuz da olgunlaşır, kelek de...
    Ammavelakin adam olmak şart fcs.
    VESSELAM....

Üye

üniversitede neymiş ya. boşuna okuyorlar orda. keşke bende okumasaydım. boşuna vakit kaybettim. girerdim ortaokul bittikten sonra meslege şimdiye kadar hem smmm olurdum hem tecrübe kazanırdım hemde cebimi doldururdum. üniversite falan derken 5 yıl orda yumurta ekmek uykusuz geceler3-4 yıl asgari ücrete talim derken yolu yarıladık. üniversitelerin kapatılmasından yanayım ben. ole çok fazla olmasına gerek yok. 30 tane olsun ülkede üniversitekaliteli olsun.smmmlerinde ün. mezunu olmasına gerek yok. bu iş tecrübeyle yapılır zaten. giricen 14 yaşından sonra bir ofise orda yetiştirecen kendini. okuya okuya dil yapa yapa göre göre ögrenicen