Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geçiş Süreci Forumu Hk.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Değerli arkadaşlar merhaba,

"YENİ TTK (6102), KOBİ TFSR, TMS, BAĞIMSIZ DENETİM"konuları için, bu geçiş sürecindebu forum kategorisinin oluşturulması uygun görülmüştür.İlerleyen süreçte,her biri için ayrı forum kategorisi oluşturulabilir.

Bu dar zaman içerisinde meslektaşlar olarak dayanışma içinde olmamız kaçınılmaz. Yeni mesleğe sım sıkı sarılmalı, ekmeği başkalarına (yabancılara) kaptırmamalıyız. Bu nedenle meslek mensubunun kendini geliştirmesinin, meslek mensuplarıyla ve Odasıyla iletişim halinde olmasına bağlı olduğunu düşünüyorum.

Bu Forum kategorisinde, meslektaşlarımızın yeni mesleği öğrenmelerineyardımcı olacak görsel, işitsel ve yazılı kaynakları paylaşmalarını ve tecrübe sahibi arkadaşlarımın tecrübelerini paylaşmalarını rica ederim.

Saygılarımla,

------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    ankara

sayın gülşen...
    mesleğe verdiğiniz değer ve kalite kazanması için gerekli çabalarınızı ,yinekendini geliştirmeyearkadaşlara verilen destek, güncel mevzuatın takip edildiği siteninönemi yadsınamaz..

çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum..

saygılar
    ömer faruk ağaoğlu

Ziyaretci
    Alıntı Mustafa Gülşen Nickli Üyeden Alıntı
    Değerli arkadaşlar merhaba,

"YENİ TTK (6102), KOBİ TFSR, TMS, BAĞIMSIZ DENETİM"konuları için, bu geçiş sürecindebu forum kategorisinin oluşturulması uygun görülmüştür.İlerleyen süreçte,her biri için ayrı forum kategorisi oluşturulabilir.

Bu dar zaman içerisinde meslektaşlar olarak dayanışma içinde olmamız kaçınılmaz. Yeni mesleğe sım sıkı sarılmalı, ekmeği başkalarına (yabancılara) kaptırmamalıyız. Bu nedenle meslek mensubunun kendini geliştirmesinin, meslek mensuplarıyla ve Odasıyla iletişim halinde olmasına bağlı olduğunu düşünüyorum.

Bu Forum kategorisinde, meslektaşlarımızın yeni mesleği öğrenmelerineyardımcı olacak görsel, işitsel ve yazılı kaynakları paylaşmalarını ve tecrübe sahibi arkadaşlarımın tecrübelerini paylaşmalarını rica ederim.

Saygılarımla,

Teşekkürler MUSTAFA GÜLŞEN
    .Söylediğiniz gibi katagoriler ilerde değişik sınıflanabilir.Çoğumuz burda bilgileri tazeliyor ve bilemediğimiz çok şeyler öğreniyoruz.Mesleğin gelişmesi adına katkıda bulunan, emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Üstadım sitenin gelişimi ve kullanıcıların etkin bir şekilde fayda sağlaması için , Büyük katkılarınızdan dolayı tşk.lerimi sunuyorum.

Ziyaretci
    Sn: Mustafa Bey, emekleriniz için yürekten teşekkür ederiz.