Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KAPICILAR EMEKLİ İKRAMİYESİ

kapıcıların emekli olması halinde emekli ikramiyesi km tarafından ve nsl ödeniyor.
    yönetim ödeyecekse sürekli deyişen bi yönetim halinde kapıcının emekli olduğu andaki yönetim mi ikramiye yi ödemekle sorumlu ...
    cevplarınz için şmdidn tşklr...

Yeni Üye
    Çoğu yer ödemiyor. Daha doğrusu kale bile alınmıyor kapıcılar. Yazık değil mi yani o insanlar bir dünya çalışıp emek harcıyorlar. Bunun sonucu tazminat bile alınmadan işten çıkarılmak oluyor.

Kıdemli Üye
    Kapıcı emekli olması durumunda ikramiyeler yönetici değil kat malikleri tarafından ödenmesi gerekir.

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Gençler merhaba, soru 2011 yılında sorulmuş cevaplar 2018 de gelmiş, farkındamısınız.

Gençler; forumu canli tutuyorlar. :d

Kıdemli Üye
    Alıntı Aydın ÖZMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler merhaba, soru 2011 yılında sorulmuş cevaplar 2018 de gelmiş, farkındamısınız.
    Üstad , siz söyleyince farkettim.

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Geç olsunda güç olmasın.

Moderatör
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı evrengkmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoğu yer ödemiyor. Daha doğrusu kale bile alınmıyor kapıcılar. Yazık değil mi yani o insanlar bir dünya çalışıp emek harcıyorlar. Bunun sonucu tazminat bile alınmadan işten çıkarılmak oluyor.
    Yanlış bilgi ben şimdiye kadar tazminatını alamadan ayrılmış hiçbir apt. görevlisi görmedim duymadım. Haklarını aramaları tazminatlarını almaları elbette kanuni hakları bunlar apartmanca kendilerine sağlanan bir lütuf değil. Yanlış anlaşılmasın onların haklarında gözümüz yok. Ancak istismar edenleri de fazlasıyla bulunmaktadır. Apartmana haber vermeden kaçıp giden sonrada tazminatını çatır çatır alan, çalışırken kendisi emekli olduğu için karısını sigortalı gösterten, aranan suçlu olduğu için beni sigortalı yapmayın deyip ayrılırken bir de üstüne tehdit savurup ödenmeyen tüm primleri ve tazminatını fazlasıyla alan, kaloriferler bittiği için işleri azalınca apartmanda durmayıp, nakliyecilik, tamircilik, başka apartmanlarda çalışmak dahil onlarca işi ayrıca yapan..... v.s gibi yüzlerce örnek de olduğunu unutmayın.
    Konu DUMANLI tarafından (20.Ekim.2018 Saat 16:33 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Bende Dumanlı ya katılıyorum, çatır çatır alıyorlar, cezalar çok ağır o yüzden anlaşma yoluna gidiyor işverenlerin çoğu, zaten olması gerekende haklarının verilmesi.