Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ek Gelir

Yeni Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Merhaba Arkadaşlar;

Bende sizler gibi bu mesleğe gönül vermiş, belgesini almaya çalışan ve bağımlı olarak çalışan biriyim. Uzun yıllardır bu mesleğin içindeyim. Ama burda bir çok arkadışımız gibi bizde kıt kanaat geçinmekte istek ve arzularımızı ise başka baharlara bırakmaktayız.
    Yaklaşık 6 ay önce bir abim sayesinde bir şey satmadan, insanları dolandırmadan, pazarlama yapmadan, helal yönden, vergisi ödenmiş kayıtlı ek gelir elde edebileceğim bir şirket ile karşılaştım. ve seminerine gittim. Şirketin Adı Lyoness avrupanın 17 ülkesinde Amerika ve Kanada geçerli şuan Türkiye ve Birleşik Arap Emirliklerinde yeni kuruluş aşamasında olan dünya çapında bir şirket.İnternetten araştırabilirsiniz Tek yaptıkları büyük alışveriş markaları ile indirim sözleşmeleri imzalamak ve üyelerine bunları dağıtmak. Ben şu an para kazanmak konusunda hiç bir sıkıntım yok bu sistem sayesinde her hafta hesabıma yatan bir ek gelirim oldu. Sizlerde Eğer daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız sizlere yardım etmeye hazırım. Geç kalmayın, ön yargılı olmayın. Unutmayın fırsatlar insanın hayatında her zaman önüne çıkmaz.

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hesabınıza yatan bu ek gelirden dolayı maliye bakanlığı bir gün kapınızı çalacağınıda göz önünde bulundurarak mı haraket ediyorsunuz ?

Yeni Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Bankaya yatan paradan %20 gelir vergisi kesildikten sonra sizin hesabınıza geçiyor. Hiç bir şekilde kayıt dışı bir işlem yok. Yabancı şirket olduğu için bu konuda çok titizler.