Panel Duyurusu

10 EKİM 2005 Pazartesi Saat: 13:00 'da Antalya SMMO Toplantı Salonunda Türkiye, Almanya, Çek Cumhuriyeti'nde Muhasebe ve Denetim Uygulamalarında Gelişmeler konulu panel düzenlenecektir.

PANELİSTLER

Dr.Horst Seelig : (Nürnberg Vergi Dairesi Başkanı) : Almanya'da ekonomik faaliyetlerin kamu adına denetiminde meslek mensuplarının rolü ve önemi.

Dipl.-İng.CASLAVSKY: (Çek Cumhuriyeti Vergi Usul Kanunu Daire Başkanı) : Çek Cumhuriyetinde ekonomik faaliyetlerin kanu adına denetiminde meslek mensuplarının rolü ve önemi

Hasan YAMAN: (Maliye Baş Müfettişi Antalya Eski Defterdarı) : Türkiyede ekonominin denetimi, meslek mensuplarının aldığı roller ve yeni gelişmeler

Hr.Prof.Dr.Walter Fürst : (Nürnberg Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyesi) Almanyada' meslek mensuplarınının denetim faaliyetleri ile ilgili yaptıkları işler ve örgütlenmeleri

Dipl.-İng Radek Neuzil : (Brno Mali Müşavirler Odası Sekreteri) : Çek Cumhuriyeti'nde meslek mensuplarının denetim faaliyetleri ile ilgili yaptıkları işler ve örgütlenmeleri

Wolfgang Stegmann: (DATEV Başkan Yardımcısı) Meslek mensuplarının denetim faaliyetlerinde kalitenin arttırılması için DATEV'in faaliyetleri ve yenihedefleri

Dipl.-İng Jaroslav ZLATOHLAVEK (KONSULTA Başkan Yardımcısı) Meslek mensuplarının denetim faaliyetlerinde kalitenin arttırılması için KONSULTA'nın faaliyetleri ve yeni hedefleri.Edited by: Mustafa Gülşen