Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanya ve Çek Cum. Antalyada Panel

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Panel Duyurusu

10 EKİM 2005 Pazartesi Saat: 13:00 'da Antalya SMMO Toplantı Salonunda Türkiye, Almanya, Çek Cumhuriyeti'nde Muhasebe ve Denetim Uygulamalarında Gelişmeler konulu panel düzenlenecektir.

PANELİSTLER

Dr.Horst Seelig : (Nürnberg Vergi Dairesi Başkanı) : Almanya'da ekonomik faaliyetlerin kamu adına denetiminde meslek mensuplarının rolü ve önemi.

Dipl.-İng.CASLAVSKY: (Çek Cumhuriyeti Vergi Usul Kanunu Daire Başkanı) : Çek Cumhuriyetinde ekonomik faaliyetlerin kanu adına denetiminde meslek mensuplarının rolü ve önemi

Hasan YAMAN: (Maliye Baş Müfettişi Antalya Eski Defterdarı) : Türkiyede ekonominin denetimi, meslek mensuplarının aldığı roller ve yeni gelişmeler

Hr.Prof.Dr.Walter Fürst : (Nürnberg Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyesi) Almanyada' meslek mensuplarınının denetim faaliyetleri ile ilgili yaptıkları işler ve örgütlenmeleri

Dipl.-İng Radek Neuzil : (Brno Mali Müşavirler Odası Sekreteri) : Çek Cumhuriyeti'nde meslek mensuplarının denetim faaliyetleri ile ilgili yaptıkları işler ve örgütlenmeleri

Wolfgang Stegmann: (DATEV Başkan Yardımcısı) Meslek mensuplarının denetim faaliyetlerinde kalitenin arttırılması için DATEV'in faaliyetleri ve yenihedefleri

Dipl.-İng Jaroslav ZLATOHLAVEK (KONSULTA Başkan Yardımcısı) Meslek mensuplarının denetim faaliyetlerinde kalitenin arttırılması için KONSULTA'nın faaliyetleri ve yeni hedefleri.Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Panel bitti. Başarılı bir panel olduğunu söyleyebilirim. Tabi bizim alt yapımız ile onların ki çok farklı.

Maliye bakanlığı, DATEV adındaki Mali Müşavirlerin kuruluşundan bilgi almadan tebliğ çıkarmadıklarını söylüyorlar. Bizim o noktaya gelebilmemiz uzun yıllar alacağı kesin.

Ricacı bir kurum görüntüsünden çıkmanın zamanı geldi gibi.

En ilginci ise Almanyada bir meslek mensubu en az 500.000- EURO ciro çekmesi.Hemde 70.000 meslek mensubu olmasına rağmen. Tabi çoğu şeyi aşmışlar. Orada haksız rekabetten söz etmek mümkün değil.

Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.