Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mali Müşavirlik ve Açıköğretim Paradoksu

Üye
    Neye istinaden böyle % 1 lik bir kota koyabiliyorsun açıklayabilirmisin acaba

Üye

aynı kulvarda yarışmak sizi niye rahatsız ediyor ki
    sonuçta açıköğretimlilerde kazanabiliyor bu sınavı değil mi??????
    kendini geliştiremedikten sonra diploma fasa fiso bence

Yeni Üye
    Bence kota da olmamalı .Tamamen açıköğretim mezunlarına mali müşavirlik sınavına girmeleri yasaklanmalıdır.Mesleğin içindekiaçıköğretim mezunlarınınhali ortada zaten. Bu yüzden toplumdamali müşavirliğedeğer verilmiyor.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Alıntı smmmy Nickli Üyeden Alıntı

açıköğretim mezunlarınınstaja başlama sınavına girişi yasaklanmalıdır.Ya da bir kota getirilebilir.Sadece %1 'i gibi..

ticaret liselerinin önünü açsaydılarda millet te açıktan okumasaydı çok merak ettim siz hangi lise ve hangi üniversiteden mezunsunuz ve çok mu biliyosunuzda kendi kafanıza göre kota koyma fikri oluşturuyosunuz ve hangi cürütle hiç açıköğretim alınmasın diyebiliyosunuz biraz mantıklı düşünün.........
    GFB

Yeni Üye
    Nereden
    Edirne

<div></div>
    <div></div>
    <div></div>
    <div></div>
    <div></div>
    <div>ticaret liselerinin önünü açsaydılarda millet te açıktan okumasaydı çok merak ettim siz hangi lise ve hangi üniversiteden mezunsunuz ve çok mu biliyosunuzda kendi kafanıza göre kota koyma fikri oluşturuyosunuz ve hangi cürütle hiç açıköğretim alınmasın diyebiliyosunuz biraz mantıklı düşünün.........</div>[/QUOTE]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    durmaz

Üye
    ''Mesleğin içindekiaçıköğretim mezunlarınınhali ortada zaten. Bu yüzden toplumdamali müşavirliğedeğer verilmiyor. ''derken önyargılı davrandığınz apaçık ortada
    meslekte kaliteden bahsedebilmemiz için ayrımcılık yapmadan önce birlikte hareket etmeliyiz

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Bence açık yada örgün eğitim farketmiyor. Ayrıca aöf bitirmek daha zor. Kopya çekemezsiniz, hocalara yalamalık yapıp ders geçemezsiniz, takıldığınız yerde araştırıp bulup öğrenmek zorundasınız çünkü sorabileceğiniz bir hoca yok. Kanaat notu alma şansınızda yok. Örgün okurken ekmek elden su gölden okula gider gelirsiniz tek sorumluluğunuz ve konsantre olmanız gereken şey derslerinizdir ama aöf de işe de gider gelirsiniz vs. vs. Ben aöfliyim ama muhasebe konusunda da iktisat konusunda da örgün öğretim okuyanlarla her yarışa hazırım. 2. hakkımda da staj sınavını kazandım. (2. ye dosya açtıran örgün öğretimcilere duyrulur)Edited by: kemalwebnet

Yeni Üye
    Nereden
    UZMAN

Örgün Öğretim ile ; aöf bitiren birisinin aldığı muhasebe-iktisat-matematik eğitimini karşılaştıracak olursak ; herhangi bir örgün öğretim bitirenler için herhangi bir dezavantaj göremiyorum.çevremde kazananlardan aöf mezunları 4-5 girmeye sınavı geçerken ,örgün öğretim mezunları 1 yada 2 girişte işi bitiriyorlar.

Üye
    Nereden
    Eskişehir
    Hem aöf hem örgün öğretim okumuş biri olarak konuşuyorum..Aöf okumak kesinlikle ve kesinlikle örgün öğretimden zor..Ayrıca bu bir yarış aöf okuyan arkadaşların eğitimini düzgün aldığına inanmıyorsanz,zaten siz hayli hayli onlardan önde olacaksınız değil mi hani örgün çok farklı ya Bence yarışş aynı yarış sadece azim belirler nerede ve ne okuduğunun pek önemi yok..

Yeni Üye
    Nereden
    UZMAN
    İyi olan kazansın o zaman..