Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: taksitlendirmeye dahil olmayan borçlar

Müdavim Üye

herkese hayırlı çalışmalar;
    taksitlendirme kapsamına alınmayan (2011 yılında mayıs ayına kadar tahakkuk eden) borçların taksitlendirmeyi bozmaması için herhangi bir tarihe kadar ödenme zorunluluğu var mı vevar ise bu süre 31.05.2011 veya 30.06.2011 mi
    ya da mükellef taksitlerini ve 01.05.2011 tarihinden sonra tahakkuk eden vergilerini yasal süresinde ödeyip de arada kalan vergilerini ödemese taksitlendirme bozulmadan devam eder mi

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Benzer konuyu 10 dk önce açtım. İlgi görmeyince, 444 0 189 a sordum. Onların verdiği cevap; Yasanın yürürlüğe girdiği tarihten itibaren aynı vergi türünden tahakkuk eden bir borç 3 defa ödenmez ise yapılandırma bozulur oldu.
    Karanlık kuytu köşelerden andolsun ki döneceğim.

Yeni Üye

bende aradım 444 0 189 u bana da soylenen ilk taksit ödeme süresi başlama tarihi olan 01.05.2011 den sonra tahakkuk eden aynı türden vergiler bir takvim yılında 2 defadan fazla süresinde ödenmez veya eksik ödenirse taksitlendirme ihlal olur dediler şimdi burada doğru olan kanunun yayınlanma tarihi mi yoksa ilk taksit ödeme süresinin başlangıcı olan 01.05.2011mi