Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: muhasebe kadınlara uygun bir meslek mi

Üye
    Nereden
    Turkiye

Merhabalar Arkadaşlar;

Doğru söze ne hacet değil mi? Evet haklısınız inanın bana bunu tüm canı gönlümle söylüyourm ki mesleğimi çok seviyorum ve AŞIĞIM. Dünyaya bir kez daha gelsem yine muhasebeci olurum [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Eeee eş konusuna da bu forumu ona okutarak çözüm buldum. Hani görsüm diye[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Hoşçakalın.
    BU MESLEĞE AŞIĞIM!

Üye
    Nereden
    Turkiye

evet arkadaşlar bu meslegın kadını erkegı yok.meslegımı sevıyorum bır kadın olarak deıl bır meslektas olarak elbette bu meslegın zorluklarını kabul edıyorum.ama zor olanı basarmak her zaman cazıp ve guzeldır.ıyı calısmalar[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    zhlsyn

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye

Her işin Kendine göre bir zorluğu var. Ama bizim işimiz gün geçtikçe içinden daha çıkılmaz hale geliyor...Bütün arkadaşların yazdıklarını okudumda,hepsinde bir gerçek payı var...Bence basında olduğu gibi bizim meslek mensuplarında da erken emeklilik düşünülebilir...Allah yardımcımız olsun...

Kıdemli Üye
    Nereden
    KAYSERİ

2000 YILINDAN ONCE KADIN ICIN KOLAY OLMASA DA KOLAYDI FAKAT ARTIK KADIN VEYA ERKEK FARK ETMEZ IKISI ICINDE ZOR CUNKU KANUNLAR YERINDE DURDUĞU GİBİ DURMUYOR HER GÜN DEĞİŞİYOR KANUNLARI TAKİP ETMEZSENİZ BU SEFERDE GÜNCEL KANUNLARDAN HABERİNİZ OLMUYOR VE SIKINTIYA DEĞİŞİYOR KANUNLAR YERİNDE DURSA KOLAY OLACAK BİR DE SERBEST YAPIYORSANIZ İŞİNİZ HARAP ÇÜNKÜ KANUN MU TAKİP EDECEKSİNİZ YOKSA MUAHASEBE PARASI TAHSİLATIMI HERKESE KOLAY GELSİN

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    merhaba arkadaşlar
    Bizim meslekte kadın erkek ayrımı olmaz yeterki severek yapalım.bu meslek gönül işidir, bizlerin yerinde olmak isteyen o kadar çok insan var ki etrafımıza bir bakalım, ve ilerisini düşünelim önü açıkgenç bir meslek grubuyuz. daha iyi yerlere geleceğiz herşey gönlünüzce olsun.
    S.M.M.M. ERDAL ERTAŞ - BURSA

Ziyaretci
    meslekte erkek kadın ayrımı olmaz, yeterki yaptığımız işisevelim. Ben anne olduğum 2003 senesinde ne işimden nede çoçuğumdan vazgeçmek istemedim. Bu nedenle oğlum 1 yaşıma gelinceye kadar benimle berarber işe geldi gitti. Bu mesleği seviyorum.

Üye
    Nereden
    Gaziantep
    yaptığım işi çok sevdiğimden dolayı hiç birşey beni yıldırmıyor... dünyaya bir daha gelsem yine muhasebeci olarak gelirdim

Müdavim Üye
    Nereden
    Mersin
    Bence çok yakışıyorlar destek olmalı ve sayılarını arttırmaları için umut etmeliyiz....
    İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen Türk İstiklal ve Cumhuriyetini korumaktır....

Müdavim Üye
    Nereden
    Karabük

Merhaba Arkadaşlar
    Diğer meslekler gibi bizim işimizin de kadını erkeği yok. İşin zorluğu ve diğer durumlar(Eş ve çocukla ilgilenememe vb.)ayrı bir konu.

S.M. DURSUN SÖKELEdited by: Dursun SÖKEL
    Sakın kendisine verdiğin kıymeti sana vermeyenle arkadaş olma.Hz. Muhammed

Üye

muhasebe erkeklere uygun bir meslek mi................??????????????