TCMB Döviz Kuru Tarayıcı 1.0

T.C.M.B. Döviz Kuru Tarayıcı, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası web sitesinde yayınlanmakta olan döviz kurlarının geçmişe dönük sorgulamalarını rahatça yapabilmeyi sağlayan, sade bir arayüz sağlar.

iHALEMATiK tarafından ÜCRETSİZ olarak sunulan TCMB Döviz Kuru Tarayıcı programından faydalanabilmek için herhangi bir üyelik, abonelik vb. işleme gerek yoktur.

Programı kullanabilmek için MS Internet Explorer web tarayıcı yüklenmiş olan ve internete bağlanabilen bir bilgisayarınızın olması yeterlidir.

TCMB Döviz Kuru Tarayıcı'nın bence en güzel tarafı güncel kurların haricinde istenilen bir tarihe ait TCMB kurlarına anında ve kolay bir şekilde ulaşmayı sağlaması. Meslektaşlarıma şiddetle tavsiye edeceğim küçük boyutta ve kullanışlı bir program.


NOT: İndireceğiniz bu ZIP uzantılı dosya popüler bir arşivleme yazılımı olan WinZip arşiv dosyasıdır. Bilgisayarınıza indirme işleminin daha kısa sürede gerçekleşmesi için bu şekilde sunulmuştur. WinZip yazılımı bilgisayarınıza kurulu değil ise https://www.winzip.com adresinden bilgisayarınıza indirip, kurabilirsiniz.


Bilgisayarınıza indireceğiniz ZIP dosyayı dilediğiniz herhangi bir klasörün içerisine veya oluşturacağınız yeni bir klasörün içerisine açarak, içinde barındırdığı tcmbkurbrowser programını elde edebilirsiniz.


Download -Yükle