Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biraz da gülelim

Müdavim Üye
    Değerli meslektaşlar yorum yazmıyayım konuyu uzatmıyayım diye uğraştım ama isterseniz yeter mesajın düzenlendiğine ve düzenlenme saatinden önce yazılan siz tepki diyorsunuz ben düzenleyici uyarı olduğunu düşünüyorum yorumlara bakarsanız düzenlenmeden öncedir eski fıkraları bilmeyen meslektaşlarımın bilmedikleri şeyler hususunda yorum yapmamalarını rica ediyorum Değerli Muhsin 38 kardeşimiz uyarımızı dikkate aldı ve fıkrasını değiştirdi neden hala işi çığırından çıkarma gayreti içerisindesiniz anlam veremiyorum LÜTFEN KONUYU DAHADA UZATMADAN BU TARTIŞMAYA BURADA NOKTA KOYARSAK SEVİNİRİM
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Muhsin kardeşim çok hoşuma gitti.Güzel bir fıkraydı.Emeğine sağlık diyorum.
    Kimde sevgi var ise ,
    Allah'ın varlığı ondadır ...

- Hz.Mevlâna

Moderatör
    Nereden
    İstanbul
    konuyu açan yani ilk yazıları koyan arkadaş açıklma yapmış ve özür dilemiş bence de konu uzatılmasın. ancak açıklamada buradaki fıkranın ilk yazılan olmadığını, tepki koyanların ilk yazılanlara göre yapıldığını, tepki gösterenlere tepki gösterenlerin de şu andaki fıkraya göre yazdıklarını yani bir nevi ters köşe durumu bulunduğunu açıkça belirtmemiş olduğundan hala bazıları ilk tepki gösterenlere olayın iç yüzünü bilmeden tepki göstermektedir.

Evet buda bir erdemdir.Muhsin38 arkadaşımız hatasının farkına vardı.Bu olgunluğu gösterdiği için teşekkür ederim kendisine

Üye
    Nereden
    Aydın

Bu fıkrada birşeyler arayanlar ve yazanlar benden tavsiye doktora gitsinler.Mümkünse tatile çıktınlar en az 1 hafta.ii çalışmalar

Yeni Üye
    MEHMET yavrucuğum konu kapandı sen daha ne uzatıyorsun lütfen daha cevap yazmayın .Bu arada sen doktora git mesajları anlamadan okumuşsun dikkat edersen silinen değiştirilen mesaj var asıl kızılınan ailecek grup sex için banyoya girilen çeşitli pozisyonlardan ve baştan aşağa cinzellilikten bahseden o ilk iğrenç fıkra silindi ama sen mehmet 09 her nasılsa bunu anlayamamışsın bence sen kendine çeki düzen ver. Bu şekilde dalgın muhasebeci olamaz ve sıkıntı yaşarsın ilk yazılan iğrençlikleri görmedin anlamadan millete hararet etme bak altta kalan sen oldun konu bitmiştir kapanmıştır hepimiz kendimizi düzeltelim başta ben olmak üzere Edited by: fromak

Kıdemli Üye

Bı fıkranın neresi belaltı-neresi terbiyesiz allah aşkına bu ne tutuculuk !

Bu tarz fıkraları Şükrü Kızılot üstadımız her pazar köşesinde yazar biz de okur geçeriz kimsenin aklına da belaltı-seviyesiz gibi şeyler gelmez.Şimdi burada yazılınca mı tepki aldı anlamadım ki.

Yeni Üye
    buyur burdan yak hoşgeldin mm alper erdoğan sen de mi brütüs siz milleti sinir etmek için bilerek mi yapıyorsunuz bunları sen benim bir üstteki mesajımı bile okumamışsın anlaşılan hemen sataşma atışma meraklısı olup savaş ilan etmekten boş mesajlar atmaktan vazgeçelim bu şahıs ilk mesajını sildi kayıttan ve yenisini yazdı tepsi görüp uyarı alınca ilk mesajdaki fıkralar çok uzun ve cinsellikden çok ayıp şeylerden bahsediyordu bu siteyede müslümanlığada dün mübarek cumaya da insanlığada bağdaşmayacak konulardı herkes o sex dolu mesaja tepsi verdi örnek(köpeğin poposu ve karısın poposu pozisyonu,örnek yan komşu banyoda inlerken sen uyarıyorsun o da sana sizde banyoda ailecekmi siniz diye soruyor v.b. daha iğrençleride var bunlara tepki vermeyecezde neye verecez ilerici çağdaş medeni olacazz değilmi bunlarla

Müdavim Üye
    Nereden
    turkey
    olay nerden nereye gelmiş

Üye
    Nereden
    Eskişehir
    Ahahhahah çok iyiymiş. :smile: