Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Staja başlama online eğitim

Ziyaretci

arkadaşlar iyi geceler. bir site buldum smmm staja başlama ve smmm bitirme sınavlarına online eğitim veriyormuş. kitaplarını ve siteyi kullanan arkadaşlar fikirlerini söyleyebilir mi acaba ? yarın görüşeceğim telefonla ama bu gece burada olan arkadaşlar varsa fikrini almak isterim.
    bahsettiğim site www.sinavkolik.com

Kamil Özyanız hocanın kitabını alan varmı aramızda. okuduğum yorumlar tavsiye ediyor. kitabıun demosu https://www.sinavkolik.com/kitapdemo/icerik/Main.php?MagID=3&MagNo=5

eğer kitabın içi gerçekten böyleyse harika bence ders içindeki uyarıları

eğitim sistemi demosuda sitede var. üye olan arkadaşlar varsa lütfen fikrinizi paylaşın arkadaşlar. bir dönem daha boşa emek vermek istemiyorum
    teşekkür

Edited by: dursunali

Ziyaretci
    daha önce kamil özyanız hocanın kitabını kullandım ve forumda da düşüncelerimi paylaşmıştım. kesinlikle alınması gereken bir kitap. eğitici, akıcı
    internet sistemleri çok daha faydalı olur. internet üyeliklerinde binlerce soru var konu anlatımlarına ek olarak.
    iyi çalışmalar

Ziyaretci
    dursun bey tavsiye ederim. ben de tavsiye üzerine almıştım. anlatımlarını tek kelimeyle harikadır. sınav kazanan birisi olarak öneriyorum. online eğitimlerinde hem konu anlatımları hem de oldukça fazla soru var soru ihtiyacınız varsa.
    başarılar