Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gerçekten böylemı ????????????

Ziyaretci

BENDEN YAŞÇA BÜYÜKLER NASIL DAVRANMALARI BİLİRLERSE
    BEN DE HER ZAMAN SAYGI MEVCUTTUR... Edited by: güldenn

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

sayın feride:
    yazdıklarında haklılıkların var bunu kabul ediyorum.ama hayatda her zaman iyinin karşılığı kötülük olduğu gibi bilgilinin zıttı bilgisizde olacaktır.Bu dünyada böyle ebediyyende böyle olaktır.Muhasebecilik tarif etmekle tanımlanamayacak bir meslek.Her ne kadar değersizde olsak meslek mensupları olarak bir gün gelecek istediğimiz konuma geleceğiz.Bu forum paylaşım için kurulmuş güzel bir site.Bize düşen bu forumu güzelleştirmek bilgili olan arkadaşlar diğer arkadaşlara yol göstererek forum güzelleşecek ve gelişecek.Hani diyorsunuz ya kendimizi yetiştirmeliyiz.Yetişme nasıl olcak işte bu forum sayesinde siz kendinden emin bir meslek mensubu olarak diğer arkadaşlara bu forum sayesinde bazı bilgiler aktaracak ve onların yetişmesinde emeği geçen bir insan olcaksınız ki buda çok ulvi bir durum olcak.
    meslek mensupları olarak daha bir samimi ve dostani olmamız gerekli bence.kimse bu yaştan bu günden gerei dönüp meslek değiştirecek değil.biz bu yola baş koyduk devam etcez inş.
    insanların bu meslekte yetişmesi o kdarda kolay değil bunuda unutmayalım.ben bunu kati olarak idda ediyorum serbest meslek mensupları içinde muhasebecilik farklı ve zor bir süreçtir.bu konu hakkında 1,2 paragraf değil 1,2 kitap yazılır.
    selam ve sevgilerle...
    Konuşup, kendini savunmak mı, yoksa susup, hasarı azaltmak mı? diye düşününce cevap sizce konuşmak mı ? susmak mı ?

Müdavim Üye
    Nereden
    Avanos
    Alıntı Feride Nickli Üyeden Alıntı
    forumdaşlar gerçekten affınıza sığınıyorum siteyı takıp edıyorum her konuda baştan aşağıya ama ılgınç tespıtlerım )))) kımı yazmış foruma smmm ne demek ??? kımı demış pıretıme sözleşmesı varmı???- sankı tv kanalı muhabbetı sonra gezıyorum meslektaş sorunları platformunda arkadaş dert yanıyor banka benım kaşemı kabul etmedı dıye ???? arkadaşlar soruyorum şimdi haklılarmı sizce daha bırı mesleğının farkında değil ne olduğunun kımıde kavramlardan acız tabıkıde bankada bızım kaşemızı kabul etmez ÖNCE SORUYU KENDIMIZE SORALIM BIZ BU KADAR ACIZ BILGISIZ YETENEKSIZMIYIZ ???????????? BU KADAR BASIT OLMAYALIM LÜTFEN ????? SONRADA BU SATIRLARDA BOŞA DERT YANMIYALIM DEĞİLMİ ??????? LÜTFEN KENDIMIZI YETIŞTIRELIM BAZEN BAKIYORUM FORUMLARA SORULAR O KADAR BASITKI - AMA BILGI PAYLAŞILDIKÇA ÇOĞALIR KABUL EDIYORUM - SADECE BIRAZ DAHA DUYARLI OLALIMKI MESLEĞIMIZ YUCELSIN VE HAKKIMIZI ALABILELIM HERKESE KOLAY GELSIN İYİ ÇALIŞMALAR !!!!!!!!
    3 yıldır bu forumda çeşitli kereler bu konu tartışıldı. Ve Feride hanım gibi fikirleri olan arkadaşlarda oldu ve çok çetin tartışmalar geçti. Ama şunu söylemeliyimki bu forumda yazılan mesleğimizle ilgili yazıların hemen hemen hepsi doğru. Bu konu hatta benimle Sayın Kurdoğlunun arasında da geçti.
    Forumda başlıklara şöyle bir göz gezdirirseniz faydalı olacaktır.
    Bizimde gereksiz sert ve forum düzenini bozacak mesjları silmemizi ve gizlememizi önlemiş olacaksınız.
    SaygılarımlaEdited by: alper
    Özüm sözüm
    sözüm TÜRKÇE

Ziyaretci
    ARKADAŞLAR ZATEN BU KONU DAHA ÖNCE TARTIŞILMIŞ KAPANMIŞTIDA TARİHİNE BAKARSANIZ İLK MESAJIN YAZILIŞ TARİHİNE DAHA ÖNCE OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ .KARŞILIKLI ÖZEL MESAJLAR ATILARAK SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ VEYA ÇÖZÜLMEYENLERDE OLMUŞ OLABİLİR.. ORDA SN FERİDE HANIM BANA LAF DEDİ AMA TARTIŞMA KONUSUNUN DAHA ÖNCEKİ TARİHLERDE KALDIĞI İÇİN İSTERSENİZ AÇMAYALIMDA BENDE CEVABI VERDİM .İSTERSENİZ BU KONUYU KAPATALIM NE DERSİNİZ

Müdavim Üye
    Nereden
    Avanos
    O zaman bu başlığı kilitliyorum tekrar tekrar yazılıp açılmasın
    Özüm sözüm
    sözüm TÜRKÇE