Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÇALIŞILMADIĞINA DAİR BİLDİRİM (İPC VAR MI?)

Ziyaretci
    Ferhat Sertel Üstadım ; Çalışmanız mükemmel olmuş,çok teşekkür ederim.

Müdavim Üye
    Nereden
    ankara

ferhat bey..
    çok detaylı bir aydınlatıcı çalışma tebrikler...

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Ben hala 60 günlük raporun 30 ar günlük iki periyotta girilip girilemeyeceği konusunda aydınlanmış değilim.60 günlük raporu 10 günlük tek tek girmek çok zahmetli işçi her ay maaşı yerine gidip rapor parasını almak istiyor.İş hayatında en çok başımıza gelen bu şekilde.
    Bu durumda 60 günlük reporun 30 günün sonunda 30 gününün bitimindede kalan 30 gününü bildirebilirmiyiz.
    Ş.KARTAL

Üye
    İki ay evvel Ankara/sincan daki SGK ya bunu sorduğumda 1 er aylık süre ile girebileciğimi söylediler.

Müdavim Üye

evet bende kurumla görüştüm . Örneğin 20 Ekimde başlayan ve halen devam eden rapor için 20 ekim - 31 ekim / 31 Ekim - 30 kasım olarak girebilirsin dediler

Üye
    Nereden
    Bursa
    Başarılı çalışmaların için tebrikler. İnşallah her zaman ve her yerde verdiğin emeklerin karşılığını alırsın. Görüşmek üzere...

PERSONEL BİZE RAPORU VERMEYI UNUTMUŞ. GİRİŞ YAPILACAK DA TARİH GECTİ. BİZDE TEBLIĞ EDERLER DIYE BEKLETIYORDUK. ANCAK KASIM BAŞINDAKI RAPORLA İLE İLGİLİ HALA BIR BELGE GELMEDİ. TEBLİĞATSIZ GİRİŞİ YAPSAK CEZA YERMİYİZ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş

yüz üzerinden1000 üstada elinize sağlık abi çok güzel bir çalışma olmuş teşekkürü bir borç olarak görüyor iyi çalışmalar diliyorum saygılarımla
    Aşkla var olduğum yerde yine aşkla yok olayım.

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Arkadaşlar makaleyi okuyunca sisteme girip kontrol edeyim dedim. Zamanında yapıp yapmadığımı merak ettim. Ancak girişin ne zaman yapıldığına dair bir bilgi mevcud değil sistemde.
    benmi göremedim vardı da yoksa gerçektenmi yok.
    (EBeyannamede de önceden yoktu onay zamanı sonradan eklemişlerdi...)

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı ilkersorar Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar makaleyi okuyunca sisteme girip kontrol edeyim dedim. Zamanında yapıp yapmadığımı merak ettim. Ancak girişin ne zaman yapıldığına dair bir bilgi mevcud değil sistemde.
    benmi göremedim vardı da yoksa gerçektenmi yok.
    (EBeyannamede de önceden yoktu onay zamanı sonradan eklemişlerdi...)

Evet sistemde böyle bir onay kodu yok.
    Ben genellikle girdiğim tarihte (yasal süre içinde) ilgili bildirimi görüntüleyerek çıktısını alıyorum. Bu görüntüleme esnasında tarih çıkıyor ancak girilen tarih değil görüntüleme tarihi çıkıyor.

Yasal süre içerisinde görüntüleme yapıp dosyaya takarsanız en azından o tarihte girilmiş olduğunu belgeleme gibi bir şansınız olur.

İleride; sistem de evrak kayıt benzeri barkotlu bir çıktı almak mümkün olacaktır diye düşünüyorum. Tabi sistem yenilenirse...

Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***