Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'de LTD şirketi Kurma

Üye
    Nereden
    KAYSERİ

<div>Merhaba,</div><div>
    </div><div>Ben Avrupa vatandaşı olarak Türkiye`de Limited Şirketi kurmak istiyorum.</div><div>Bunu 1 Şahıs kişi veya 1 Tüzel kişi olarak yapabilr miyim?</div><div>İlle 2 ortak mı olması lazım?Ben burdan Vekaletname`yle İstanbul`da şirket kurabilir miyim?</div>
    <div>Yani benim adıma siz bunu yapabilir misiniz?Bunun için hangi belgeler gerekmekte?</div><div>Ve geçici olarak sizin adresinizi kullanabilir miyim veya sanal ofisi kiralayabilir miyim?</div><div>Bana şirket kurmak ve artı sizin hizmetleriniz için ortalama fiyat söyleyebilir misiniz?</div>
    <div>
    </div><div>
    </div><div>Sizden en kısa zamanda cevap bekliyorum.</div><div>
    </div><div>İyi çalışmalar dilerim.</div><div>
    </div>
    --
    Saygılarımla,

Selen Kaan
    Business Development - Lidango
    Edited by: djemre38

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    MERHABALAR,

LTD.ŞTİ KURMAK İÇİN EN AZ 2 GERÇEK VEYA TÜZEL KİŞİ GEREKLİ 1 GERÇEK KİŞİ BİR TÜZEL KİŞİ OLABİLİR.VEKALETNAME İLE BİRLİKTE DİĞER EVRAKLARIDA (İKAMETĞAH NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ PASAPORT FOTOKOPİSİ İMZA BEYANNAMESİ, İMZA SİRKÜSÜ TABİİ BUNLAR NOTER ONAYLI OLACAK ŞEKİLDE,VEKALETNAME ŞİRKET KURMAK İÇİN BİR TANEDE ŞİRKET KURULUŞU SONRASI VEKALETNAME SGK İŞLEMLERİ VERGİ DAİRESİ İŞLEMLERİ İÇİN.)GÖNDERİRSENİZ ŞİRKET KURULABİLİR.. ORTALAMAŞİRKET, KURULUŞ BEDELİ DAHİL3.000-3.500 TL ARASINDA KURULABİLİR.TABİİ LİMİTED ŞİRKETDE GENEL MÜDÜRDE VARDIR ONUN İÇİN DE GENEL MÜDÜR SEÇMELİSİNİZ.BİR DE BU LTD ŞTİ HANGİ FAALİYETTE BULUNACAK ??Edited by: koby

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Sayın djemre38,
    İnfonuzdan anladığım kadarıyla muhasebeci değilsiniz veKayseride yaşıyorsunuz, daha önceki sorularınıza baktım, kıdem tazminatı, doğum yardımı, elektronik ortamda verilmesi gerken beyannamelerin cezası gibi konulardaZöhre AYDEMİR adıyla sorularınız var, eğer muhasebeci iseniz şirket kuruluşunu biliyor olmalısınız, değilseniz bulunduğunuz ildeki muhasebeci meslektaşlarımız size yardımcı olacaktır, aklınızı takılan soruları birebir görüşerek daha detaylı ve açıklayıcıcevap alacağınızı düşünüyorum. Edited by: Aydın ÖZMEN

Üye
    Nereden
    KAYSERİ
    TEŞEKKÜR EDERİM.. BEN SATEN MALİ MÜŞAVİR YANINDAYIM. BANADA BİR ARKADAŞ SORDU. CEVAP İÇİN SAOLUNNN

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    RİCA EDERİM.