Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TV Kartsız 500’den fazla TV’yi izle

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

BvT Live TV ile yerli ve yabancı 500'den fazla televizyon kanalını ve binlerce radyoyu, tv kartına veya radyo kartına gerek duymadan izleyebileceğiniz kullanışlı ve ücretsiz bir programdır. <<İndirmek İçin Tıklayınız>>

------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yeni Üye
    Nereden
    Turkey
    Güzel bir program ama internet üzerinden yayınları alıyor olması görüntünün netliğini bozuyor. Sonuçta muhasebecinin çalışırken televizyon izlemesi olmaz [img]smileys/smiley17.gif[/img]dinlemesi yeterlidir. [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    ¯`°²¤MAliDA¤²°`¯

Yeni Üye
    Nereden
    Turkey
    emeğin için tşk ederim ama, progrmı kurdum siyah ekran geliyor, görüntü yok. Yani görüntüsü olmayan programı ne yapayım aynen bizde olduğu gibi parasını alamadığım alacak alacak değildir. Hoşcakal
    yusuf

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Yusuf Bey Merhaba,

Mesajınızdan sonra açıklama yapma gereği duydum. "Emeğin" deyinceprogram tarafımca hazırlanmış gibi bir anlam ortaya çıkıyor.Yazılım bana ait değil ama keşke böyle yazılımlar yapabilseydikde şu programcıların elinden kurtulabilseydik. Hala sömürüye devam ediliyoruz. 1,5 Milyon dolar verdik oda bir işe yaramadı. Neyse duyarlı meslek mensuplarıyla bir gün bu sorunları aşacağız...

Gelelim sorununuza, http://www.canlitv.com/bu adresi ziyaret ediniz. Şuan binlerce kişi bu siteden bu programı indirmiş ve kullanıyorlar. Kanımca bu sitede çözüm bulacağınıza inanıyorum.

Değerli Yusuf Bey, "Umut fakirin ekmeğidir" Varsın alacağımız olsun.

------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.