Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YAZAR KASA PARAMETRELERİ

Ziyaretci
    Herkeze Kolay gelsin Kasap Şarküteri işiyle uğraşan mükellefim derki..... Benim Alışlarım %08 mi Evet Ben Yazar kasadan Çıkış yaparken Neden Ayrı Çıkış yapim Ki Sadece Muhtelif Veya Temel Gıda Tuşuna Bassam Olmazmı.. Alışları Tavuk Meşrubat Diğer Temel Gıda . Ancak Satışta Sadece Temel gıda ya Olarak çıksamne olurdiyor......Malum örnek ( Ali Saffet ... Öyle yapıyor)
    Bu durumun VUk açısından bir Sakınası olurmu...

Ziyaretci
    ?

Ziyaretci

Konu Hakkında Görüşlerinizi bekliyorum

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    Sayın:accound Kasap müşteriniz Sattığı eti Tavut ve Meşrubat gibi satın alıp satıyorsa dediğiniz gibi çıkış yapabilir bir sakınca olmaz,ancak canlı hayvan Alıp keserek et satıyorsa ayrı çıkması gerekli çünkü inceleme anında satılan et için müstapsilden kaç hayvan almış bunun sepı yapılacak

Müdavim Üye
    Nereden
    Mali Müşavir

yazarkasa'dangenel olarak %8-18 olarakçıkış yapmasında vergi dairesince herhangi bir sorun çıkmaz ama şöyle düşünmek lazım ilerde Envanter gerekirse ne olacak. Temel gıda çıkışlarının ne kadarı et ne kadarı tavuk ne kadarı temel gıda?bilinmez...Edited by: mywizard
    Bugün Neyin Son Günü??

Ziyaretci
    Tabiki Bencede Ayı Olması Daha Şık olur Ancak Mükellef Ayırım Yapamam Tek Kalemde Çıkım Diyor.. Bende VUk açısından sıkıntı yok ise Bu şekilde Devam edeceğim işlemlere