Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: güvenlik

Yeni Üye
    Nereden
    İzmir
    güvenlik işi yapacak şimdiden teşekkür ederim

Yeni Üye
    Nereden
    İzmir
    güvenlik hizmetleri ile ilgili şirket ana sözleşmesi gerekiyor ilgililere duyrulu şimdiden teşekkür ederim

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye
    <B style="mso-bidi-font-weight: normal">AMAÇ VE KONU :[/B]
    Madde–3- Şirketin işletme amacı ve konuları başlıca şunlardır;
    <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
    <B style="mso-bidi-font-weight: normal">A) [/B]Şahıslar ile her türlü Özel Statülü; Holding, Şirket, Tesis, Banka, Finans Kurumu, Alışveriş Merkezi, İş Yerleri, Turistik Tesis, Site, Tatil Köyü, Hastane, Üniversite, Fakülte, Akademi, Yüksek Okul, Öğretim Kurumları, Depo, Sağlık Tesisleri, Enerji Santralleri, Rafinerileri, Baraj, Kara–Deniz, Ulaşım ve Nakil Vasıtaları, Hava Meydanları, Limanlar, Toplu Konut Alanları, Metrolar, Gar ve Terminaller, Spor Karşılaşmaları, Sahne Gösterileri ve Toplu Gösterilerin yapıldığı alanlar ve yerler ile v.b. Tesis, İşletme, Toplantı ve Vasıtaların Sabotaja, Hırsızlığa, Soyguna, Yağmaya–Yıkmaya çalışanların işten alı konmasına, Sağlık ve Vücut bütünlüklerine gelecek Tehdit ve Tehlikelere karşı korumak, Güvenliklerini sağlamak.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">B) [/B]Yurt içi ve Yurt dışında Koruma, Eğitim ve Güvenlik, Eğitim ve Öğretimini verecek tesis kurmak, işletmek, Koruma ve Güvenlik Personeli yetiştirmek ve eğitmek, eğitimli personelin görev başı ve Tazeleme eğitimlerini yapmak.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">C) [/B]Koruma ve Güvenlik Teknolojileri ile ilgili, Alarm izleme merkezleri kurmak ve işletmek.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">D) [/B]Amaçlarına uygun işler yapan Gerçek ve Tüzel kişilerle ortaklık kurmak, mevcut ortaklık ve tesislere iştirak etmek, aracılık etmek kaydı ile Hisse Senetleri ve Pay Senetleri ile Taahhütlerini satın almak, kendi Pay Senetlerini satmak ve mübadele etmek.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">E) [/B]Faaliyetleri ile ilgili konularda Yurt içi ve Yurt dışında olmak üzere, Sektördeki bilumum Özel Kişiler, Tüzel Kişiler, Kamu Kuruluşları ve bağlı Teşekküllerin Fizibilite, Tasarım, İletişim Ağı, Kuruluş, İşletim, Eğitim ve Organizasyon Etüdü, bakım ve benzeri işlerin planlanması ve temini ile, bu konularla ilgili İhalelere girmek, Taahhütlerde bulunmak, Sözleşmeler akdetmek, Taahhüt altına girmek.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">F) [/B]Şirketin Amaç ve konularını gerçekleştirmek amacı ile, her türlü malzemenin alım–satımını, ithalat ve ihracatını yapmak.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">G) [/B]Şirketin Faaliyet Konuları ile ilgili olarak Bayilik, Müesseselik ve Acentalıklar almak–vermek.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">H) [/B]Şirketin Amaç ve Konularını gerçekleştirmek için, Yurtiçi veya Yurtdışından Teşvikli Kredi ve Kredi anlaşmaları yapmak, gerekli Menkul ve Gayrimenkulleri satın almak-satmak, uzun veya kısa vadeli kiralamak, kiraya vermek, bunları başkalarına devir ve ferağ etmek, sahip olduğu veya olacağı Menkul ve Gayrimenkuller üzerinde her çeşit iltizami ve tasarrufi muamelelerde bulunmak, iktisap edeceği bütün ayni ve mukavelevi hakların Tapu Tescil, Terkin ve Fekki için her nevi muameleyi yapmak ve yaptırmak. Menkul ve Gayrimenkuller üzerinde 3.üncü şahıslardan kefalet ve ipotek almak-vermek. Şirket alacaklarının temini için başkalarının Menkul ve Gayrimenkul malları üzerinde şirket lehine ipotek temin etmek ve bunları rehin almak, ipotekleri fek etmek.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">İ) [/B]Şirket Ana Sözleşmesinde geçen Amaç ve Konuların dışında, Şirket için gerekli olabilecek işleri Ticaret Sicili Memurluğu’ndan alınacak gerekli İzin, Tescil ve İlan’dan sonra yapmak.

Yeni Üye
    Nereden
    İzmir
    çok teşekkür ederim sayın ilgililer

Müdavim Üye
    GÜVENLIK HIZMETLERI<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />

Şirketin Amaç ve Konusu: 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanunun çerçevesinde belirtilen Koruma, Güvenlik ve Eğitim hizmetlerinin verilmesidir.
    Şirket, Yürürlükte bulunan tüm mevzuata uymak ve kanun gerektirdiği hallerde izin almak kaydı ile, aşağıda yazılı amaç ve konularda faaliyet göstermek için kurulmuştur:
    1-Şahıslar ile her türlü özel ve tüzel statülü: Holding, şirket, tesis, banka, finans kurumu, alışveriş merkezi, iş yerleri, turistik tesis, site, tatil köyü, hastahane, üniversite, fakülte, akademi, yüksek okul, öğretim kurumları, depo, sağlık tesisleri, enerji santralleri, rafineleri, baraj, kara-deniz ulaşım ve nakil vasıtaları, hava meydanları, limanlar toplu konut alanları, metrolar, gar ve terminaller, spor karşılaşmaları, sahne gösterileri ve toplu gösterilerin yapıldığı alanlar ve yerler ile v.b. tesis işletme toplantı ve vasıtaların sabotaja, hırsızlığa soyguna yağmaya, yıkmaya çalışanların işten alı konmasına, sağlık ve vücut bütünlüklerine gelecek tehdit ve tehlikelere karşı korumak güvenliklerini sağlamak,
    2-İlgili mercilerden izin almak koşulu ile her türlü savunma araçları, silah, mermi, mühimmat, kalkan, jop, kelepçe, el feneri, silah ve mermi taşıma ve benzeri her türlü ekipmanları ve bunların yedek parçalarını ithal etmek, satın almak ve kullanmak,
    3-Güvenlik ve güvenlik teknolojileri ile ilgili elektrik-elektronik cihazları benzerlerini, elektrik-elektronik tehlike ve yangın alarm, tespit söndürme ve kontrol sistemlerini, cankurtaran yeleklerini telsiz antenlerini, sabit ve seyyar telsizleri, telsiz role sistemlerini, bomba ve her türlü elektrik-elektronik alet ve cihaz sistemlerini ithal etmek, satın almak, satmak, kiralamak ve kullanmak sistemini kurmak, işletmesi ve bakımını yapmak ve bu hususlarda ilgili faaliyetlerde bulunmak.
    4-Bankalar ve her türlü özel tüzel kişiler, işletmeler ve ticari kuruluşlar arası para naklini yapmak, Paraların toplanması, sayılması ve dağıtılması, para naklinin korunması ve güvenliğini sağlamak,
    5-Banka Otomatik Vezne Makinelerinin doldurulması, dolu olup olmadığının kontrolü, tekrar doldurulması, hizmete sokulması ve bakımı,
    6- Maaş paketlerinin oluşturulması ve yerlerine teslim edilmesi,
    7-Her türlü özel tüzel kişiler, işletmeler ve ticari kuruluşların ekonomik-siyasi-stratejik güvenlik etütlerini hazırlamak, personel güvenlik tahkikatlarını yapmak, bu konulara yönelik araştırma ve danışmanlık hizmetini vermek ,
    8-Yurt içi ve yurt dışında koruma eğitim ve güvenlik eğitim ve öğretimini verecek tesis kurmak, işletmek koruma ve güvenlik personeli yetiştirmek ve eğitmek, eğitimli personelin görev başı ve tazeleneme eğitimlerini yapmak,
    9-Amaçlarına uygun işler yapan gerçek ve tüzel kişilerle ortaklık kurmak, mevcut ortaklık ve tesislere iştirak etmek, aracılık etme kaydı ile hisse senetleri ve pay senetleri ile taahhütlerini satın almak, kendi pay ve hisse senetlerini satmak ve mübadele etmek,
    10-Faaliyetleri ile ilgili konularda yurt içi ve yurt dışında olmak üzere tüm sektördeki bilumum öze kişiler, tüzel kişiler kamu kuruluşları ve bağlı teşekküllerin fizibilite, tasarım, iletişim ağı, kuruluş, işletim, eğitim ve reorganizasyon etüdü bakım ve benzeri işlerin planlaması ve temini ile bu konularla ilgili ihalelere girmek, taahhütlerde bulunmak, sözleşmeler akdetmek, taahhüt altına girmek,
    11-Şirket amaçlarını gerçekleştirmek için her türlü menkul ve gayri menkulleri alır satar kiralar ve gerektiğinde kiraya verir,
    12-Faaliyet konuları ile ilgili olarak bayilik, müesseselik ve acentalıklar alır ve verir.
    Yukarıda gösterilen konulardan başka işlere girmek istediği takdirde Sanayi ve Ticaret Bakanlığının iznine ve ortaklar kurulunun onayına sunulur ve Türk ticaret kanununun hükümlerine göre işleme tabi tutulur.
    1 Temmuz tarih için önemsiz bir ayrıntı gibi görünse de dünyada yaşayan 7 milyar insana ilaveten ben doğmuşum... Eeeee madem doğmuşum birkere ne desem boş... iyi ki doğmuşum...