Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PAKİSTAN İÇİN VEFA ZAMANI!

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

"Kurtuluş Savaşı'nda kollarındaki bilezikleri çıkarıp Türk halkına gönderen kardeş ülke Pakistan halkı, sel nedeniyle; canlarını, evlerini, hayvanlarını ve topraklarını kaybetti. Pakistan şimdi kaybettiklerine ağlıyor. Kardeş ülkenin vefakâr halkı Türkiye'den yardım bekliyor. / www.kimseyokmu.org.tr"

<H4>Pakistan Sel Kampanyasına Nasıl Yardım Edebiliriz</H4>
    <UL>
    <LI>Kredi kartınızla,“Pakistan Sel” kampanyasına online bağış yapabilirsiniz.
    <LI>Yurtdışı banka hesaplarımıza, açıklama alanına “Pakistan Sel” yazarak EFT/Havale göndererek bağışta bulunabilirsiniz.
    <LI>TURKCELL, VODAFONE VE AVEA tüm hatlardan
    “Pakistan_Sel” yazıp 5777 SMS göndererek, 5 TL bağışta bulunabilirsiniz.</LI>[/list]

Edited by: Mustafa Gülşen

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    En azından bir SMS belki bugün birkaç bebeği besleyecek. Allah yardımcıları olsun.

<DIV align=center>“Pakistan_Sel” yazıp 5777 SMS göndererek, 5 TL bağışta bulunabilirsiniz."
    Edited by: Mustafa Gülşen

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    Amin Mustafa bey aynen dediklerinize katılıyorum ve bugün sıra bizde ve vefamızı gösterme adına ve tüm arkadaşlar inşallah en azından bir SMS gönderirse buda çok ciddi bir yardım seviyesine ulaşır çünkü bizim bu forumumuzun üye sayısı gerçekten bunada bu dediğimede müsaittir,Tüm Pakistan halkının Allah(cc)yardımcısı olsun ve şifalar dilerim ve inşallah tüm yaralar bir an evvel sarılır.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Müdavim Üye
    Nereden
    ankara
    ALLAH hepsinin yardımcısı olsun inşallah. bizlerde inşallah elimizden geldiği kadar yardım eder o müslüman kardeşlerimizin sıkıntılarının, tümüyle olmasada bir kısmını gidermiş oluruz.
    Türk Halkının vafakarlığını göstermesi sırasıdır..

Ziyaretci

Allah yardımcıları olsun, bu tür durumlarda kulaklarını kapayıp duvar olan arap ülkeleri, bari bu sefer insanlıklarını hatırlarlar..

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM*Ofis KONYA

Pakistan’daki sel felaketi nedeniyle bir insanlık dramı yaşanıyor. Aç, susuz, evsiz kalmış kardeşlerimiz kendilerine uzanacak yardım elini bekliyor. Allah yardımcıları olsun. Şimdi ramazan ayındayız. İftar için nereye gidelim, hangi çorbayla açalım, ne yemek yiyelim, tatlı mı yapalım, karpuz mu keselim diye düşünüyor çoğumuz.Yüce Allah'a hamdolsun her şeyimiz var.Pakistan’da çocukların içmeye “suyu” bile yok. Bir SMS için yardımlarımızı esirgemeyelim, imkanımız varsa bolca infak edelim. Veren el hiç bir zaman hüsranda değil, bizzat berekettedir.Edited by: €yavuz€
    <font color=Black><font face=\"Times New Roman, Times, serif\">Halk içinde Mu\'teber Bir Nesne Yok Devlet Gibi, Olmaya Devlet Cihanda Bir Nefes Sıhhat Gibi. KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN</font></font>

Ziyaretci
    Allah yardımcıları olsun,
    Türk halkı her zaman olduğu gibi yine gerekli fedakarlığı ve yardımı elinden geldiği ölçüde yapacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir

İnşallah islam alemi yardımlarını esirgemez,özellikler Biz Türkler kurtuluş savaşındaki yardımlarını unutmadık,oyüzden vefamızı göstermeliyiz,Yüce Allah yardımcıları olsun.
    Nasıl ki gökte, yerde ve kâinatta tıkır tıkır saat gibi işleyen bir düzen varsa, yeryüzünde de aynı şekilde bir düzen olmalı ve bu düzen içerisinde insanlar, barış içerisinde yaşamalı.

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA

KARDAŞ ÜLKE PAKİSTAN'IN ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.
    BLNTCT

Müdavim Üye
    Nereden
    Türkiye

Muhammed İkbal Kurtuluş savaşı için şunları yazmıştır.

''Anadolu'da Milli Mücadele yıllarıdır. Osmanlı zor durumdadır. Müslüman ülkeler “Osmanlı'ya nasıl yardımcı olabiliriz” sorusuna içinde bulundukları o zor şartlara rağmen cevap aramaktadırlar. Bu amaçla Pakistan’ın Lahor kentinde, binlerce kişinin katıldığı Osmanlı konulu bir toplantı yapılır. Toplantıda Pakistan’nın kurucusu Muhammed İkbal şunları söyler: “Bu dünyadan göçmüştüm. Melekler beni rahmet ayetinin sahibi Hz. Peygamber’in huzuruna çıkardı. Hz. Peygamber buyurdu: ‘Ey Hicaz bahçesinin bülbülü, senin her goncan senin terennümünün ateşi ile ısındı; senin gönlün aşk şarabıyla coşkundur. Senin coşkunluğun Allah’a secde ve niyazda bulunmaktır. Dünyanın alçaklığından göklere doğru uçtuğun zaman melekler sana yüksekliğin sırrını öğretti. Cihan bahçesinden çıkıp bana bir koku gibi yaklaştın; söyle, bana ne gibi bir hediye getirdin.’ Ben de, ‘Ya Muhammed (sas) varlık aleminde binlerce gül, lale var; ama renk de koku da vefasızdır. Yalnız bir şey getirdim: bir şişe kan ki eşi yoktur cennette bile. Bu senin ümmetinin namusu, vicdanıdır. Bu, şehid Mehmetçiğin kanıdır’ dedim.”
    "Doğru kararlar tecrübeden gelir; ama tecrübe kötü kararlardan oluşur."