Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Moderatör ler

Ziyaretci
    Forumda bazı arkadaşlar ve üstadlar MODERATÖR olmuşlardır. Tebrik ederiz. [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Teşekkür ederiz.
    SMMM Ümit YÜKSEL (Eski Hızlı ve Aktif Üye)

Kıdemli Üye
    ymm olmuş gibi sevinmişlermidir acaba

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    sayın chous bu nasıl bir uslup ben inanın anlamakta zorlanıyorum ne demek YMM olmuşlar gibi sevinmişlermidir gibi bir tabir kullandınız ve bu ne yakışıksız bir söz azizim ve sen hangi arakadaşımızı tam olarak tanıyorsunda bu tabiri kullanıyorsun mesela beni,aslı hanımı veya naz hanımı nekadar tanıyorsunda bu tabiri kullanıyorsun bu uslup çok yanlış ve kışkırtıcı bir yaklaşımdır ve bence sizde hemen terkedin bu uslubu derim,ama size şunu söyleyeyim evet ben mutlu oluyorum ama ne zaman forumda yazdığım yazılardan dolayı mesleğe ve mensubuna bir katkı sağlıyorsam işte o zaman mutlu oluyorum ve diğerleri beni çok fazla ilgilendirmiyor mutluluk açısından ama bir vazife verildi ise ve bizde tamam dedi isek artık bize düşende en güzel foruma katkı sağlamak yukarda dediğimmanalarda,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    Foruma hayırlı olması dileğiyle, kolay gelsin şimdiden.
    Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet\'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Moderatör
    Nereden
    istanbul

teşekkür ederiz....
    ***Lütfen mesajlarınızda forumlarda bağırmak anlamına gelen büyük harf kullanmayınız.***
    ***konu başlıklarınız mesajınıza uygun olsun.LÜTFEN gibi kelimeler kullanmayınız.***

Ziyaretci

moderatör olan üstadlarımızı kutluyorum kendilerinden yardım alacağımız birçok konu var daha (kendi şahsıma)

Müdavim Üye
    Nereden
    Mersin

İyi çalışmalar ve başarılar diliyorum ...
    İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen Türk İstiklal ve Cumhuriyetini korumaktır....

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

üstadlarımıza katkılarından dolayı sonsuz teşekkürler,yeni göreviniz hayırlı olsun...

Ziyaretci
    Hayırlı uğurlu olsun, moderatörlüğü hak eden değerli meslektaşlarımızı canı gönülden kutlarım, bazı emektarlarımız varki hakları kolay kolay ödenmez,isim vermek doğru değil, gerek forumdan gerekse özelden sorunlarımızı paylaşmakta bize zaman harcamaktalar.Daha ne olsun, Allah onlardan razı olsun.

Sağolsunlar başımızda hep varolsunlar...Şahsım adına hem kendilerine hem forum yöneticilerine hemde yardımcı olan tüm meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.