Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Enflasyon Muhasebesi Programı

Üye
    Nereden
    Turkey

Sayın Meslektaşlarım

Üstadım Gürol Demir yapmış olduğu tmg enfasyon muhasebe programını buradan alabilirsiniz. Verimli Çalışmalar.
    Gerçekçi Ol İmkansızı İste

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Kosunu açılmışken bende sayın Demir'e bu programı için tebrik ediyorum. Epey emek harcanmış ve kullanımıyla kolay bir çalışma olmuş. Enflasyon muhasebesi ile birlikte mevzuat bilgilerinide ulaşılabiliyor. (NOT: Bu program ücretlidir. Emeğin mutlaka bir bedeli olacaktır.)

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı sistem73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Meslektaşlarım

Üstadım Gürol Demir yapmış olduğu tmg enfasyon muhasebe programını buradan alabilirsiniz. Verimli Çalışmalar.
    Merhaba, selamlar herkese.

Bu mesajı görünce geçmişi hatırladım, sevindim. Uzun zaman oldu, verilen linkleri güncellemek gerektiğini fark ettim.

Enflasyon düzeltmesi modülü yapıldı, haberiniz olsun.

Merhaba programı, eski TMG programının güncel ve geliştirilmiş yeni sürümüdür. Bünyesinde Enflasyon Düzeltmesi modülünü de barındırmaktadır. Bize göre eski TMG programına artık gerek bulunmamaktadır.

Tetkik linkini aşağıda gönderiyorum.

https://www.guroldemir.net/Programla...rhaba_Programi
    İndirip kurarsanız, kurulum ekranında önce “yeni kullanıcı” seçeneğini seçiniz. Daha sonra “Abonelik İşlemleri” menüsünde “ömür boyu ücretsiz” seçeneğini seçebilirsiniz. Eski TMG için kullanıcı hakları korunacak olup ücretli TMG kullanıcıları için bu program da “Ömür Boyu Ücretsiz” olmaya devam edecektir.

İyi çalışmalar…
    Gürol DEMİR

Üye
    Nereden
    Ankara
    Gürol bey merhaba. indirdim ve gerekli hususları onayladım. talebim onaylanmış tarafıma geldi ama. bahsettiğiniz gibi yeni kullanıcı diye ekran çıkmadığı gibi ücretsiz gibi hiçbir ibareyle karşılaşmadım. Sorun yaşarmıyım ?
    bilgi paylaşıldıkça güzeldir..

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara
    Hayır herhangi bir sorun yaşamazsınız? Olursa benimle iletişim kurabilirsiniz.

Yeni Üye
    Nereden
    Turkey
    Değerli Meslektaşlarım,
    Yaklaşık 20 yıldır büyük bir emek vererek hazırladığım ENFLASYON DÜZELTMESİ uygulamasını 31.12.2023 itibariyle Yİ-ÜFE ye göre güncelledim. Bir meslektaş gözüyle hazırladığım. Son derece kolay, kullanışlı ve pratik programın gerekli testlerini yaparak katsayıların doğruluğunu teyit ettim. Yaklaşık 20 yıldır meslektaşlarımın kullanımına burada sunduğum uygulamayı isteyen meslektaşlarıma özelden göndereceğim.
    Ayrıca gerek programın kullanımı, Gerekse ENFLASYON DÜZELTMESİ ile ilgili sizlere destek verebilirim.
    Bu hususta mail atarak bana ulaşabilirsiniz. acoguzoglu@hotmail.com
    A.Cihat Oğuzoğlu