Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8910
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 94 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: (SÜRELİ) G.V İLE KDV ÇELİŞKİSİNE FAKS GİRİŞİMİ

Kıdemli Üye
    26/07/2010 4 adet faksa dagönderdim.

İyi günler dileklerimle.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Meclis tv yi sık sık izliyordum.İzlenimim muhalefetten gelen hiç bir değişikliği kabul etmiyorlar.Oysa muhalefet çok güzel ders çalışıyor çok değerli hatipler var çok verimli çalışıyorlar maalesef çoğunlukhegomanyası oluyor değişiklik talebini gereklide olsa yapmıyorlar sadece iktidarın istediği değişiklikler oluyor.Meslek mensuplarından oy beklentileride olmadığı için önemsemiyorlar.İkili görüşmelerde sözleşmeler ücretlerimiz peşin yazdığı için paranızı almanız lazım alınmıyorsa hizmet verilmemeli istediğiniz gibi olursa gecikme ile vergi kaybı olur para alındığı halde almadım diye yılsonuna kadar makbuz kesimi sallanabilir diye değerlendirirliyor.O halde sözleşmenini gereği yerine gelmeli arkadaşlar para ödemeyen kişinini işini yapıp üzülmektense para veren müşterilere daha iyi hizmet vermeye vakit ayırmak daha hayırlı olmalı.Para istenmediği istenemediği istediği zaman istediği kadar ödeme yapan müşteriler kullandıkları için bizdeler normal aylık para ödese yine veresiyeye yapan meslek mensubu arayacaktır.Bizler kendi ayağımıza kurşun sıkıyoruz müşteri gitmesin diye ezilmeye razı oluyoruz sonrada birbirimize dert yanıyoruz.Önce kendimiz sözleşmeleri uygulamayız ne dersiniz arkadaşlar.Avukata borcun varsa adliye kaleminden kendi kararını dahi alamıyorsun katip avukat dayanışması var.

Müdavim Üye
    arkadaşlar torba kanun yasallaştı artık faks çekmenize gerek yok,,,
    SMMM

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Başka bir bahara kaldı...