Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bölge çalışma ek 1

Yeni Üye
    arkadaşlar benim bir fikrim var. bu bölge çalışma müdürlüklerine gönderdiğimiz ek 1 ve ek 2 ler de bütün herkes şikayetçi gördüğüm kadarı ile. bunu şu şeklide düzeltseler nasıl olur acaba.biz nasıl olsa ssk ya hem işyeri bildirgelerini hemde işçi işe giriş bildirgelerini veriyoruz. birer nüsha fazla yapsakda bunu ssk müdürlükleri bölge çalışmalara gönderse hem bizler rahat ederiz hemde bölge müdürlükleri rahat eder kanaatindeyim. cevaplarınızı bekliyorum

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Sayın Karacan,

Bu fikri destekliyorum. Ancak bunu Kurumun kabul edeceğini sanmıyorum. Çok yoğunlar.Şimdi kim gönderecek bölge çalışmaya o suretleri. Nasıl olsa muhasebeciler var. Ücretsiz devlet memuruyuz. Ne derlerse yapıyoruz. Böyle bir camia varken Kurum başına neden dert alsın ki.
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Türkiye
    VEYA BİR SEFERLİĞİNE AF GİBİ BİRŞEY ÇIKARSADA ESKİLERİ DÜZENLEYİP VERSEKDE KURTULSAK BÖYLE BİR ÇALIŞMA YAPILSA MUHASEBECİLER OLARAK ÇOK RAHATLARIZ
    ENGİN

Yeni Üye
    arkadaşlar bu konuyu hep birlikte dile getirelim. bence bölge çalışmayı ssk nın bir bölümü olarak birleştirilse, nasıl olsa atrık herşey bilgisayar üzerinde ve internet üzerinde. ssk ya işyeri bildirgesi - işe girişlerve çıkışlar verildiğinde bu aynı zamanda bölge çalışmaya da verilmiş kabul edilse, bölge çalışma daki memur arkadaşlarda ssk nın internet sitesinden alabilirler. hem bizler ve mükellefler hemde kendileri rahat eder kanaatindeyim. bilmem bu fikrimi desteklermisiniz.

Yeni Üye
    Nereden
    Turkey
    Fikrinizi sonuna kadar destekliyoruz ama bu işe bir an önce yetkili kurumlardan da bizi rahatlatacak açıklamalar gelmezse uykusuz geceler yaşamaya devam edeceğiz gibi geliyor.Ben kendi adıma başvurulması gereken yerlere başvurdum ve beklemem gerektiği söylendi daha ne kadar bekleyeceğiz merak ediyorum.Herkese sabır diliyorum.
    zühre