Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mustafa Gülşen Sitesi Ticari Kaygılara mı Girdi ?

Ziyaretci

Sitede önceden görmediğim bir şey dikkatimi çekti bugün her mesajın altında Google Adsense Reklamı yayınlanmaya başlamış , daha önce ticari kaygısı olmayan mesleki bir platformun bir kazanç kapısı olarak görmek veya gösterilmesi bence siteye emek veren herkesi üzer. Eğer sorun Hosting ve Yazılım Masraflarının yüksek olası nedeniyleyse ben kendimce elimden gelen (yapılması gerekene) ortak olurum.

Not: Lütfen art niyet geçirilmeden yazılan bu yazıya gerekli hassasiyetin gösterilmesini ve cevapların bu gözetilerek verilmesini rica ederim

Ziyaretci
    Diğer bir konu yazılan konunun altında çok alakasız reklamların yayınlanması
    mesela benim açtığım konuda alttaki resimde göründüğü gibi bir reklam çıkmakta en azından bu reklamların bir filtrelemeye gidilerek Muhasebe platformuyla alakalı olarak gösterimi sunulabilir.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Değerli Arkadaşlar Merhaba,
    Mali tatili uygulamak adına bir haftalığına işlerden ve siteden uzak kaldım. İlk mesajım olması nedeniyle öncelikle tüm forum üyelerini saygıyla selamlarım.

İbrahim bey keşke "mustafa gülşen ticari kaygılarımı girdi, siteyi kazanç kapısımı olarak görüyor" vs ithamlarınızı buraya yazmadan önce özel mesajlabana sormuş olsaydınız. Bu düşüncenizde beni üzdüğünü bilmenizi isterim. Gerçi mesaj sayınız beni anlamanıza yeterli değil.
    Öncelikle google reklamları yeni değil. Şubat-2006 ile Ağustos-2009 arası hep yayındaydı. 2007 yılında üyeliğiniz olmasına karşın bu reklamları görmemiş olmanız mümkün değil. Sanırım unuttunuz... Son dönemde googlenin uygunsuz reklamları çıkarması nedeniyle reklamları durdurmuştuk.
    Bu sitenin giderlerini karşılamak benim sorumluluğumdadır. Meslektaşlarımdan asla bu konuda talebim olmadı, olamazda.Teklifiniz için teşekkür ederim. Google veyaher neyse reklamlar elbetteki olacaktır. Reklamlarınmasraflara biraz olsun katkı sağlamaimkanı var iken, yararlanmamayı düşünmek bana göre mantıklı değildir. Odalarımızın web sitelerinde, dergilerimizdebilereklamlar bulunmaktadır.
    Başka sorunuz?

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    ya bu kadar olur yani.
    olaylara tamamen deniz baykal mantığı ile bakıyorsunuz.
    site sahibinin elde edeceği gelire gidere ne dil uzatırsınız ki....

siz siteden faydalanıyormusunuz faydalanmıyormusunuz ona bakınn.....

gerisi çokta önemli değil

saYGILAR
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.