Değerli meslektaşlarım öcelikle herkese çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Yıl bitti Ay bitti beyannameler bitti sadece bu ay için söylüyorum tabi ama en nihayetinde bizde bittik. Gecemizi gündüzümüze kattık çalıştık kendi problamlarimizi bile düşünmek için zamanımızın olmadığıda çok açık olarak ortadadır amma velakin emeklerimizin karşılığı boşadır boşa yüzüyoruz 12 yıldır bu meslekteyim şuana kadar hiç bukadar sıkıntılı bir dönem görmedim para alamıyoruz kimseden çok ciddi tahsilat problemi yaşıyoruz yani iş için telefonla arayan mükellefe bile cevap veresim kalmadı işlerden zevk almıyorum artık. Diğer arkadaşlarında durumunun pek farklı olduğunu zannetmiyorum bu bahsedilen krizin etkileri galiba yeni yeni bizlere yansımaya başladı ancak ekonomiden bahseden hiç yok güya atlatmışız gibi bi portre çizilmeye çalışılıyor ama hiçde öyle değil sıkıntının yeni başladığı tezini ileri sürüyorum bence çok sıkıntılı günler bizleri bekliyor sakın ola işinize gücünüze güvenipde borçlanmayın. Ecevit hükümetindeki krizi arar olduk doğrusu yada artık alıştık umursamıyoruz herkes salmış durumda insanlarda bi rahatlık bir gevşeme seziyorum ben inceldiği yerden kopsun mantığı hakim. Bu konuyu nden açtım bende bilmiyorum ama içimdekileri belki ucuz yoldan ifade etmek olabilir, dertleşmek olabilir ama işlerin iyiye gitmeyeceği kesin son olarak herkes dikkatli olsun diyebiliyorum sadece.....herkese iyi günler.