Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SMM nedir?

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    bende bi komiklik göremedim ama espriyi kaçırdınız sanırım
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    Nereden
    Şırnak

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul

SEVGİLİ ARKADAŞLAR ;
    ilginize teşekkürler.özellikle güldenn ve ferdiarslanyolu meslektaşıma.

Arkadaşlar ben burada öğrenme amaçlı ciddi bi soru sormuyorum.Sadece yapılan bi yanlışa biraz da nükteli tarafından baktım.bu arada bu mesaja yazılan seviyesiz ve kırıcı mesajlara cevap vermeye tenezzül bile etmedim.

Çünkü beni tanımayan,kazanımlarımı,başarılarımı bilmeyen hiç kimse benim ne kişiliğimi sorgulayabilir ne de mesleki bilgimi.Adımı acemi kardeş koymuş olmam acaba sizi alaylı konuşma konusunda cesaretlendirdi mi?Sayın feride ve hızlıdan özür bekliyorum....
    Paylaştıkça azalmayan tek şey bilgidir.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı acemi kardeş Nickli Üyeden Alıntı

Sayın feride ve hızlıdan özür bekliyorum....
    Bence acemi kardeş haklı.

Acemi kardeş, ben burada şunu anladım. Kardeş yazı ile ima olmuyor. Konuşurken jest ve mimiklerle bir şeyi ima edebiliriz. Fakat yazı ile bunun yapılması ve anlaşılması zor. Arkadaşlarımız da sizin yazdığınızın ima ettiği şeyi anlamamış olacaklarki size o türden bir cevap verdiler sanıyorum.

Bir art niyet aramadan yardımlaşmanın bütü hızıyla sürmesi dileğiyle...

Hepinize iyi çalışmalar.
    <<HaYaT>> Umudum Kendimde...

Ziyaretci
    bende saygısızca konuşmasını bilirim, KARŞISINDAKİ AŞAĞILAMAYI, BUNLAR ZOR BİŞEY DEĞİL....... ZOR OLAN KARŞINDAKİ NE KADAR İSTER BİLGİSİZ ,OLSUN İSTER BİLGİLİ ,İSTER UKALA AMA ÖNEMLİ OLAN BİREMEKLE YAPILMIŞ OLAN BİRİNCİSİBU SİTEYE SAYGI GÖSTERMEK LAZIM ...BÖYLE KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ KONUŞMALARDAN KAÇINILMASI LAZIM ..... KARŞINDAKİ İNSANIN BURDAN SAYIN ACEMİ KARDEŞİN DE DEDİĞİ GİBİ BİLGİSİNİÖLÇEMEYİZ.BİRDE SORULAN SORUNUN TAM ANLAMADAN LAF EBELİĞİ YAPILACAK SA KİMSEDE ALTTA KALMASIN BENCE... SORUN ANLAŞILMAMAK OLMAMALI , KARŞISINDAKİ ANLAYANA KADAR ANLATMAK OLMALI .... (KARŞINDAKİ NE KADAR SENİ ANLAMAK İSTEMESEDE )

Müdavim Üye
    Nereden
    Mersin

Kırıcı sözlere devam etmeye gerek yok artık. Sn. Acemi kardeş gerekeni yazmış bahsi geçen arkadaşlarda yorum yapacaklardır ....
    SMM yerine direk muhasebeci diyenler de çoğunlukta. Ne smm ne de muhasebeci denilmesini istemiyorum ben ve buna dikkat edip tartışmaya açtığınız için de teşekkür ediyorum ....

İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen Türk İstiklal ve Cumhuriyetini korumaktır....

Ziyaretci

BEN SAYIN ACEMİKARDEŞDEN ÖZÜR DİLERİM ..ÇÜNKÜ UZUN ZAMANDIR BEKLEDİM NE ZAMAN CVP VERİR DİYE ...VERMEYİNCE BENKENDİMİ TUTAMADIMLAF SÖYLEMEK ZORUNDA KALDIMM..

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    [QUOTE=hasanvolkan]
    Alıntı acemi kardeş Nickli Üyeden Alıntı

Sayın feride ve hızlıdan özür bekliyorum....
    <div>*</div>
    <div>Bence acemi kardeş haklı. </div>
    <div>*</div>
    <div>Acemi kardeş, ben burada şunu anladım. Kardeş yazı ile ima olmuyor. Konuşurken jest ve mimiklerle bir şeyi ima edebiliriz. Fakat yazı ile bunun yapılması ve anlaşılması zor. Arkadaşlarımız da sizin yazdığınızın ima ettiği şeyi anlamamış olacaklarki size o türden bir cevap verdiler sanıyorum.</div>
    <div>*</div>
    <div>Bir art niyet aramadan yardımlaşmanın bütü hızıyla sürmesi dileğiyle...</div>
    <div>*</div>
    <div>Hepinize iyi çalışmalar.

hasanvolkan'a bende katılıyorum,yazmak istediğinizi çokkk safiyane bır soru olarak değerlendırmış olabiliriz.burda amaç bilgi ve bırıkımınıze laf söylemek değildi açıkçası ... zaten kımsede söyleyemez.kendı adıma ÖZÜR DİLİYORUM..iyi çalışmalar ve saygılar

hava çok sıcak ya :)

Ziyaretci
    ÖZÜR DİLEMEK OLGUNLUKTUR TEBRİK EDERİM.

Ziyaretci
    SYMM demek daha uygun olmazmı ? Bütün ünvanları toplamış olur. Serbest Yeminli Mali Müşavir. Yeminliler bagımlımı ? onlarda serbest. Yapmadıkları iş de yok nasılsa. acaip- de haksız rekabet yapıyorlar. Saygılarla