Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ŞAHSINIZIN / GRUBUNUZUN PROJELERİNİ PAYLAŞALIM!

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Değerli Meslektaşlarım,
    Sanal forumlar ve internet siteleri, hem mesleki anlamda hem hayat görüşü anlamında bana çok önemli değerler kattı. Birçok ilde, çok dostlar, arkadaşlar kazandım. Onlardan öğrendiklerimi elimden geldiğince sanal âlemde paylaştım.
    <?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><O:P>Yıllardır, sizlerle birlikte mesleki sıkıntılarımıza çözüm arayışları içinde oldum. Birçoğumuz gibi gece geç saatlere kadar “Bu sıkıntıları nasıl aşarız?” sorusunun cevabına çözümler ürettik. Ufkumu genişleten paylaşımlarınız nedeniyle, kendimi size ve mesleğime karşı sorumlu hissediyorum.
    <O:P>Bu sorumluluk duygusuyla mücadelemi, çok değerli meslektaşlarımızdan oluşanmalum grubumuz çatısı altındasürdürme kararı alarak yönetime aday olduk.
    Bu sanal ortammesleki sorunlar ve çözüm yolları konusundabenim için çok önemli. Ülkenin dört bir yanından gelen fikirler sorunların çözümüne ışık tutabilir.Forumdaki diğer bir konuda grubun adının paylaşılmaması kararı aldık. Bu nedenle grupların adının paylaşılmaması kuralıyla, projelerin paylaşılması ve paylaşılan projelerin, eleştirilerin bu konu başlığı altında toplanması mesleki açıdan faydalı olacağını düşünüyorum.

Bu konudaki önerilerinizi, eleştirilerinizigrubumuzaburdan iletmenizimeslek adına rica ederim.

· Tahsilât Sorunu Çözümüne Katkı Projemiz…<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><?: PREFIX = O /><O:P></O:P>
    · Mükellef Hakları Platformunun Antalya İlimizde Oluşturulması Projemiz...<O:P></O:P>
    · Eğitim-Seminer-Forum Hakkındaki Projelerimiz<O:P></O:P>
    · Resmi Kurumlar İle İlişkilerimizi Sağlayacak Kurulun Oluşturulması<O:P></O:P>
    · İnşaat Fonunun Tasfiyesi<O:P></O:P>
    · Vefat Eden / İşgücü Kaybına Uğrayan Meslek Mensuplarımızın Yakınlarıyla İlgili Projemiz…<O:P></O:P>
    Halen üzerinde çalışılan projelerimiz mevcuttur. Tamamlandıkça açıklanacaktır. Tekrar etmek gerekirse, ürettiğiniz projeleri burada paylaşmanız meslek adınaönem taşımaktadır.
    Saygılarımla,
    Mustafa GÜLŞEN

Edited by: Mustafa Gülşen

Yeni Üye
    Nereden
    BEKAR
    Değerli meslektaşım,öncelikle çıktığın bu kutsal yolda sana başarılar dilerim.Meslek camiamızın haftasını kutlarım.saygılarımla.
    AGAOGLU

Yeni Üye

Mustafa bey,
    Bu mesleğe S.M.M.M olarak yeni başladım.Başladığım andan itibaren yardımcı olunması konusunda Sizin ismini verdiler.

Gerçekten doyurucu bir siteniz var.

Yaptıklarınız ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Merhaba, aramıza hoş geldiniz. Forum, emekçisinin malıdır. 350 bin mesajın sadece 3 bini benim. Benim hissem bu kadar. Meslek hayatınızda başarılar.

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

SAYIN MUSTAFA BEY
    YAPTIGINIZ BU ÇALIŞMALAR VE FORUM IÇIN TEŞEKKÜR EDER DEMOKRATIK VE MESLEGIN SAYGINLIK KAZANMASI ADINA YOLUNUZ VE GÖNLÜNÜZ AÇIK OLSUN DIYORUM.
    ÖZELLIKLE MESLEK TE GRUPLAŞMALARA KARŞI OLDUGUMU BILDIRIRIM.
    SONUÇTA BU MESLEGE GIRMIŞ BIRI OLARAK BU MESLEK CAMIASINDA ANLAYIŞLARIN ÇOK TERS OLDUGUNU BELIRTMEK İSTERIM.

BIZIM ARKADAŞLARIMIZ HALA BU MESLEK BILINCINE SAHIP DEGILLER OLSA IDI MESLEK SAHIBI OLMAYAN MALUM KIŞILERIN DEFTER TUTMA GIBI BIR OLANAKLARI OLMAZ DI E BEYAN ÇIKTI MI BU KAÇAK İŞININ BIR SON BULMASI GEREKIRKEN VE BU HAK 3568 SAYILI KANUNLA YETKI BELGESI ALMIŞLARA DEVREDILDIGINDE BIZIM PARA GÖZ MESLEK MENSUPLARININ (MESLEK HIRSIZLARININ) BU İŞİ MALUM KIŞILERLE OMUZ OMUZ A SÜRDÜRMEZLERDI O KIŞILERIN KENDILERINE SAYGI YOK KI MESLEK LERINE OLSUN.
    DAHA ÇEVREMIZ DE MEMURLARIN BU MESLEK LE UZAKTAN ILIŞKILI KIŞILERIN DEFTER TUTTUGUNU HERKEZ BILIYOR AMA MALASEF ÖNÜNE GEÇILEMIYOR.
    ÖZELLIKLE BU MESLEKTE YAŞINI ALMIŞ EMEKLI OLMUŞ KIŞI VE KIŞILER BELGELERINI KIRALAMA YOLUNA GIDEREK MESLEK VE MESLEK ONURUNU BEŞ PARALIK EDIYORLAR.
    BIRGÜN HERKEZ BU YOLU DENERSE O ZAMAN NASIL BIR ETIK TEN SÖZ EDECEKLER BU ONURSUZ KIŞILER.
    MALUM YILLAR ÖNCE FENNI SÜNNETÇİLER VAR DI VE BU SÜNNET İŞİNİ ONLARDA BIR MESLEK OLARAK SÜRDÜRÜYORLARDI AMA NE OLDU ÖZEL HASTANELER VE UZMAN DOKTORLAR DEVREYE GIRINCE INSANLARDA SAGLIK KONUSUNDA HELE BU NESILLERI DEVAM ETTIRECEK ERKEK EVLAT ŞEYI OLUNCA BU FENNI SÜNNETÇİLER BIRDEN ORTALIKTAN KENDILIGINDEN YOK OLDU ÇÜNKÜ SAGLIK HERKEZE EMANET EDILMEZ.
    !!!!!! BIRGUN MÜKELLEFTE BU İŞİ FENNI MUHASEBECILER DEN ÇEKERSE ANCAK O ZAMAN DÜZELIR YOKSA BU MESLEK MENSUPLARI ILE DÜZELMEZ. 10 YIL VERIYORUM DÜZELMESINE O DA YENI MESLEK MENSUPLARIN SAYESINDE.

UNUTMADAN BIR DE YILLAR ÖNCE NALBANT DENEN BIR ŞEY VAR DI ODA TABI ATLARIN TAŞIMA ARACI OLARAK KULLANILMASINDAN VAZ GEÇİLİNCE ORTADAN KALBOLDULARTABI ÇAGA AYAK UYDURUP NALBATLARIN OTO TAMIRCISI OLMAYI SEÇTIGINI BILMIYORUM BILEN VARSA YAZSIN
    !!!! NE ZAMAN KI BU ONURSUZ MESLEK MENSUBU ARKADAŞLAR NALBATLARA İŞ YAPMAYI BIRAKIRSA O ZAMAN BU NALBATLARDA YOK OLUR BUNADA 10 YIL VERIYORUM YENI MESLEK MENSUPLARI SAYESINDE

SON BIR ŞEY DAHA BIR DE BUBELGE HERKESIN KAYNIN DA AYSINDAN VAR (CEM YILMAZ) PADIŞAHLIK GIBIAKRABA VE KAN BAGINDAN DEVRE MULK MIRAS MISALI DEVREDILEBILIYOR BUDA BANA ENTERASAN GELMIŞ TI.
    DAHA ZAMAN VAR ANLAŞINAN BU İŞLERIN DÜZELMESINE
    HER KEZ GIBI BANANE BEN KAYBEDERSEM HERKEZ KAYBEDER.
    AYNI TAS AYNI HAMAM
    MALI POLIS DEVREYE GIRSIN ODA LARIN YAPACAGI İŞ DEGIL CESARETLERI YOK BU KADAR!!!
    2355

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Merhaba Hayrettin Bey,
    Eğer birileri bölüyorsa sizi, bu gruplar doğal olarak oluşur. Seçkinler,Eski Üyeler,Söz hakkına Sahip Üyeler gibi zümreler bugrupların oluşumana neden olur. "Demokrat" anlayışa tersdavranışların sonucudur bu gruplar.

Eğer sizin dediğiniz gibi gruplaşmalar olmassa, açıkçası bende büroma çekilmek durumunda kalırım. Beni dilemeyen, bana saygın duymayan, demokrat düşünce içinde olmayan bir topluluk içinde yer alamam. Kişi, demokrat olduğunu uygulamalarıyla göstermelidir. (Beni,bir grubun doğması gerektiği ihtiyacını hissedenlerdaha iyi anlar.)

Meslekle ilgili mücadelemiz ( ve milli mücadelem), her ne kötü durum olsada ( şahsım olarak) devam edecektir.

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    SAYIN MUSTAFA BEY
    HAK VERIRIM SIZE LAKIN BEN YENI MESLEK MENSUBU OLARAK BU MESLEK ILE ILEGILI PROFOSYONEL NELER YAPILACAGINI VE YAPILMASI GEREKTIGININ ÖN PLANA ÇIKARILMASINDAN YANAYIM.
    BIZIM MESLEK MENSUPLARINDA BU MESLEGI BIREYSEL BIR MESLEK HALINE GETIREMEDIKLERININ NE YAZIKKI FARKINA VARDIM. 20 YILLIK BIR MUCADELENIN SONUCU YETERSIZ GELMIŞ BENCE DAHA KATI VE DAHA SERT ÖNLEM VE YAPTIRIM YAPILMASI GEREK.
    KORKU BACAYI SARMADAN ADAM KAYIRMALARLA OLMAZ HERKEZIN KAYNINDA BU BELGEDEN VAR BIR GUN HERKEZ KAYNINN BELGESINI KULLANIRSA O ZAMAN MESLEK ONURUNDAN BAHSEDEN KAÇ KIŞI KALIR ACABA....
    NOT: USTADIM SIZ BENDEN ESKISINIZ SIZZE BIR ŞEY SORSAM
    İ!! BU MESLEGIN GIZLI BIR ANAYASASI MI VAR (BABADAN OGULA TORUNA KAYNA GEÇER MI ) VE ODA BUNA MUSADE EDER MI ?
    2355