Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YENİ SEÇİM SİSTEMİNİ İNCELİYORUZ!

Yeni Üye
    Sayın Üsdatlar,

Kanunda yapılan değişiklikte dikkatimi çeken bir husus oldu "kayıtlı olduğu meslek odasında en az üç yıl kıdemli olup " denmektedir. Bu üçyıllık süre, son üye olduğu ilde ki odayımı, yoksa meslekte üçyılını doldurmuş olmayımı kapsıyor.
    Ör:Bir meslektaş, 2 yıl A odasında, 3 yıl B odasında 1 yıl da C adsında kaydı var. Son üye olduğu C odasında herhangi bir kurula aday olabilme şartlarını taşıyor mu? Toplam üyelik Yılı:6 Son Oda da ki Üyelik Yılı: 1 oluyor. Beni aydınlatmanız dileğiyle.,

Selamlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    Giresun

Sayın Gülşen adaylığınız halinde tam destek arkanızdayız. Sizin gibi insanların mesleğimizin ilerlemesi konusunda büyük katkıları olacağına inanıyorum.Tabi orada oy kullanamayacağım. Ama orda arkadaşlarımızın sizi yalnız bırakmayacağına inanıyorum.
    Ayrıca aslında bende sizden bir ricada bulunacaktım. Mesela haziran ayı ilk haftası gibi 2-3 günlük bir program dahilinde meslek mensuplarını bir araya getirecek sıkıntılarımızı paylaşacağımız aynı zamanda birazcık da olsa tatil yapabileceğimiz bir program yapmanızı isteyecektim.Hem tanışmak hemde meslek mensuplarının biraraya gelmesine katkı sağlayacaktır. İlginizden dolayıteşekkülerimi sunarım.

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    sayın çaylak rumuzlu arkadaşım 3 yıllık süre imtihanı kazanıp odaya ilk kayıt olduğun tarihten başlar verdiğiniz örnekteki arkadaş aday olbilir iyi şanslar
    BİLMEDİĞİ BİLMEK EN İYİSİDİR.BİLMEYİPTE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.
    bilge her şeyi bilmez ahmaklar herşeyi bilir

Kıdemli Üye
    Nereden
    Antalya
    sn.gülşen aday olmanız halinde yanınızdayız,bizi siz lerden iyi kimse anlayamaz..
    VWPASST14122TSI210NM

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Alıntı muhsinyuncu Nickli Üyeden Alıntı
    sn.gülşen aday olmanız halinde yanınızdayız,bizi siz lerden iyi kimse anlayamaz..
    Sevgili Muhsin kardeşim, adayım. Ayrıca "davet" yazımızdan aşağıya alıntı yapıyorum.
    “Odamızı yönetecek, yönetimine katkı sağlayacak, kararlarda ve eylemlerde görüş ve önerilerde bulunacak her meslek mensubu arkadaşımızı ............... Muhasebeciler Grubuna katılmaya, “YAN YANA ÖRGÜTLENME” nin içinde yer almaya çağırıyoruz.”

Değerli meslektaşlarım, sizlere umarım bu 2.5 aylık süreçde grubumuz tanıtımlarından dolayı rahatsızlık vermem. Projeleri hayata geçirebilmek için destek şart. Aşırıya kaçarsam lütfen beni uyarınız...Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Giresun
    Sayın Gülşen istediğiniz kadar aşırıya kaçabilirsiniz. Yeterki başarılı olunbizim için yeterli. Biz hiç kusura bakmayız. Hep destek tam destek yanınızdayız. Bizden istediğiniz yapabileceğimiz bir şey varsa lütfen bildiriniz. Şimdiden başarılar. Saygı ve sevgilerimle.

Müdavim Üye Canbolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın Gülşen;
    Grubunuzun web sayfasında fotonuzu koymamışsınız. (Yazdıklarımdan dolayı kusura bakmayın sakın) Var mısın Yok musun programındaki Hamdi Bey gibi sizi merak ediyoruz.

Başarılar dilerim.
    Çorum'dan saygı ve sevgilerimle.
    S.M.M.M.Metin Canbolat

Ziyaretci
    mayıs ayı da geliyor zaten, başlarlar artık oy oy diye

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Alıntı turkmax Nickli Üyeden Alıntı

Göremedik sizleri uzun süredir. Nasıl gidiyor CD satışları? Yeme takılanvar mı?

Ziyaretci
    Alıntı turkmax Nickli Üyeden Alıntı
    görende meslek mensubu sansın istemişler yemezler