Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BABS TEBLİĞİNE DAVA AÇILDI. BURSA ODASINA TEBRİK

Üye
    Nereden
    Trabzon
    MERHABALAR BENİM ANLAYAMADIĞIM TÜRMOB NEDEN HİÇ BİR MÜDAHALEDE BULUNMUYOR SADECE ODALARA BIRAKIYORLAR BU İŞİ ÇALIŞAN ÇÖZÜM BULAN TÜRMOB İSTİYORUM BEN BURADAN TÜRMOB U KINIYORUM

Yeni Üye
    Nereden
    Eskişehir
    Öncelikle Bursa odasını tebrik ederim.

Ben Eskişehirde özel bir şirkette çalışıyorum.Genel Muhasebe sorumlusu olarak.2008 temmuz ayından beri tüm vergi ve mevzuatlar konusunda işletmeye bilgim çerçevesinde yeterli olmaya çalışıyorum.
    Geçen ay bağlı bulunduğumuz vergi dairesindentelefon ile geçmiş 2005-2006-2007-2008 BA'lar ile ilgili düzeltme talebinde bulunuldu.
    İncelediğimizde şirketimizin yanlışları olduğu bazılarının karşı taraftan kaynaklandığı bildirildi.
    Düzeltme vereceklerimiz için 2005 için 1290 TL.2006 1390 TL.2007 1490 TL. 2008 Ağustosa kadar 1600 daha sonrası 1000 tl den 10.370 TL ceza tahakkuk edecek dediler.
    sadece 376 dan yararlanacağımızı 1/3 olarak indirim olacağını söylediler.
    Bu konuyla ilgili olarak dava açabilirmiyiz.
    Bana yardımcı olursanız sevinirim....
    FİLİZ ŞEN

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Bursa Odasını tebrik ediyorum. Bursa Odası her olayda bizlerin yanında ve girişimleri ile öncülük ediyor. Bu arada Türmob nerde acaba?????

Kıdemli Üye
    Nereden
    İZMİR

Üye
    Nereden
    SMMM

BURSA ODASINI CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

BU DUYARLILIĞI DİĞER ODALARIN VE BİRLİĞİNDE GÖSTERMESİ DİLEĞİYLE
    hayatta en hakiki mürşit ilimdir

Kıdemli Üye
    Nereden
    Bursa
    Davanın odamız tarafından açılıp açılamayacağı konusunu araştırıp örnek kararları bulan ve dava dilekçesinin özünü hazırlayan meslektaşımız Bursa Tesmer Başkan Yardımcısı S.M.M.M. Şahap Nuri ACI arkadaşımıza bu çalışma için meslektaşlarımız adına teşekkür ederiz.
    Özellikle sürekli bahsedilen ancak çözümü için hiçbir şey yapılamayan angaryalar açısından çok güzel bir çalışma oldu, bundan sonraki aşamalarda vergi kanunu hükümlerinin tersine tebliğler ile düzenlenen diğer maddelerinde dava konusu yapılması ve meslektaşların (ücretsiz olarak) sürekli bilgi vermek zorunda kalmaması dileklerimle....
    İyi çalışmalar.
    <font face=\"Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif\"><font color=BLUE>
    Kaplan BERZEK
    S.M.M.M.</font></font>

Müdavim Üye
    Nereden
    Yozgat
    Ne kadar bilirsen bil ve ne kadar anlatırsan anlat; senin bildiğin karşındakinin anladığı kadardır...Hz. Mevlana.

Ziyaretci
    TÜRMOB'UN YAPMASI GEREKENİ BURSA ODASI YAPTIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
    TÜRMOB SİYASETLE UĞRAŞSIN BURSA VE DİĞER DUYARLI ODALAR MESLEKİ SORUNLARLA UĞRAŞSIN.
    BİR SİYASİ PARTİNİN GENEL BAŞKANININTÜRMOB'UNGENEL BAŞKANI OLMASI ETİK BULMUYORUZ.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Bursa
    Çözümleri bürolarda çalışan meslektaşların sorunlarını bilmeyen ve anlamakta zorluk çeken üst yönetimimizden beklemek yerine kendi haklarımızı hukuki zeminlerde aramaya başlamamız bizim için açılan yeni bir kapıdır, bu yolla bir odadaki meslektaşların dikkatini çekmeyen bir düzenleme başka bir odamız tarafından dava konusu yapılabilecek ve hukuki haklarımız daha iyi kullanılabilecektir.
    İyi çalışmalar.
    <font face=\"Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif\"><font color=BLUE>
    Kaplan BERZEK
    S.M.M.M.</font></font>

Müdavim Üye
    Nereden
    Mardin
    Bursa Odası'nı yürekten kutluyorum... Darısı Mardin Meslek mensuplarının başına.