Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SMMM Yalçın ÖNDER'e geçmiş olsun!

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Değerli Meslektaşlarım, <?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
    Meslek hayatımda bana değer katan, forumda da davalar konusunda bizlere yardımcı olanbenim için nadide meslektaşlarımdan SMMM Yalçın Önder meslektaşımızın (sevgili ağabeyimin) kalp rahatsızlığı nedeniylebizlerden uzak kalacağını öğrendim.Sağlığına kavuşması dileğiyle Allah yardımcısı olsun...

Önce sağlık derler ya. Sağlık olmadı her şey duruyor. Bir anda hayatın akışı değişi veriyor. Hele birde rahatsızlığınızın ciddiyeti mevcut iseruh halinizde bundan etkileniyor.Kendinizdenvazgeçtiniz,aileniz aklınıza geliveriyor. Kendimizi harap ettiğimiz müşterilerimiz için acaba değermiydi dediğimizde oluyor. Sağlıklı bir yaşam için kendimize zaman ayırmalıyız. Özelliklede kalp ve damar hastalıklarının dostusigara bağımlısı arkadaşlarımınve aşırı kilolu (beni tanıyanlar diyene bak diyebilir) meslektaşlarımın dikkatine...
    Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Büyük üstada geçmiş olsun dileklerimi iletir. İnşallah bir an önce sağlığına kavuşup aramıza döner. Allah'ım acil şifalar versin.

Üye
    onuntebliğ yayınlandığındatalep ettiği 396 sıra nolu tebliğin iptaline yönelik davanın açılması yönündeki haklı isteğini yerine getirmiş olmanın verdiği huzurla; yalçın önder dostumuza büyük geçmiş olsun dileklerimle

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Alıntı Nuri Acı Nickli Üyeden Alıntı
    onuntebliğ yayınlandığındatalep ettiği 396 sıra nolu tebliğin iptaline yönelik davanın açılması yönündeki haklı isteğini yerine getirmiş olmanın verdiği huzurla; yalçın önder dostumuza büyük geçmiş olsun dileklerimle
    Sevgili Üstad, Türkiye çapında önemli bir davayı, Bursa Odamız adınaaçıp mesleğe olan katkınızdan dolayı başta size, davada emeği geçenlereve Bursa Odası Başkanımız Mesut TOPÇU ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim.

Birazdan konuyu foruma taşıyacağım...Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Üye
    Nereden
    İstanbul
    Geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.
    SMMM Ümit YÜKSEL (Eski Hızlı ve Aktif Üye)

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL

Yalçın beye Allah şifa versin.Onun vesilesiyle bütün hastalara Allahtan acil şifalar dilerim.
    Kimde sevgi var ise ,
    Allah'ın varlığı ondadır ...

- Hz.Mevlâna

Üye
    Geçmiş olsun.Acil şifalar diliyorum

Ziyaretci
    Sn: Yalçın Bey'e aramızatez zamandadönmesi dileğiyle acil şifalar dilerim.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Mardin
    SAYIN ÖNDER İN SAĞLIĞINA BİR AN ÖNCE KAVUŞMASI DİLEĞİYLE, ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.GEÇMİŞ OLSUN ÜSTADIM.
    SMMM.M.AYDIN YÜCEDAĞ