Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: stajyerlik sınavı

Ziyaretci
    merhabalar ben stajerlik sınavına çalışıyorum kasım ayında sınava gireceğim aralıkta da askere gideceğim acaba stajerlik sınavını kazanırsam ne zamana kadar staja başlayabilirim.yedek subay olarak askerlik yaparsam yetişirmi.birde staja hangi kaynaklardan çalışmamı tavsiye edersiniz.

Müdavim Üye
    Nereden
    Avanos

Öncelikle hayırlı olsun ve kolay gelsin zor ve meşakatli coğu zaman can sıkıcı bir mesleğe adım atıyorsun.

Şimdi stajına gelecek olursa benim zamanımda ben eylül ayında satjımı başlattım kasımda sınava girdim satjım eylülde başlamış olmuştu aralıkta da askere gitmiytim. temmuzda tekra askerdönüşü stajıma devam ettim. Ama şimdi farklı heralde odanla bi görüş bildiğim kadarıyla kasım sınavını kazanırsan ancak ocak ayında başlatabiliyorusun ama sen askere gidersin o aylarda askerde olacaksın.

En iyisi odan la görüşmen.

Sınava hazırlanman konusunda ise ne kadar çok kaynak o kadar iyi.

öncelikle Turmobun eğitim cd sini al onu satmak için yapamadıkları kalmıyor.

Piyasada bir çok kitap var en çok satanlar Tesmerin kitabı ve İslam Çankayanın kitapları bunları al mutlaka.

Ama sana tavsiyem tek bu kaynaklara bağlı kalma bunların ışığında daha derin çalış bu bilgiler sana yeterlilik sınavında da yarayacaktır. Ve sınavında başarılı olmanı sağlayacaktır.

Tabi ruhsatı aldıktan sonra ne yaparsın bilmem çünkü o kısım daha zor.

Edited by: alper
    Özüm sözüm
    sözüm TÜRKÇE