Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BABS CEZASINA DANIŞTAY "DUR" DEDİ!

Ziyaretci
    ARKADAŞLAR LÜTFEN CEVAP[img]smileys/smiley17.gif[/img]

2008/6 dönemine ait ba bs formu için ben de 1490 tl özel usulsüzlük cezasını vergi mahkemesi ve bölge idare mahkemesinden kaybettim. enteresan olanı 5 ay öncesine kadar yani yeni bölge idare mahkemesi başkanı gelene kadar bu tür davalar red oluyordu. 5 aydır ret ediliyor. ben şu anda bölge idare mahkemesi red kararını 10 gün önce aldım.
    başka itiraz yolum kalmadı diye biliyorum.doğru değil mi?

Üye
    Nereden
    Konya

MÜKELLEFİME 2008/9 DÖNEME AİT DÜZLETME BEYANNAMESİNE GELEN 745,00 TL CEZAYI VERGİ MAHKEMESİ KANUN GERİYE DOĞRU DEİL YENİ UYGULAMAYA GÖRE İŞLER DÜŞÜNCESİ İLE 500,00 TL YE DÜŞÜRMÜŞ VE RED EDİLMİŞ BÖLGE İDARE MAHKEMESİNE BAŞVURSAM NASIL OLUR

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    paylaşım için teşekkürler, bir çok meslekdaşa yararlı olacak örnek kararlardır bunlar. Ellerinize sağlık.
    Erişilmeze eriş.

Yeni Üye
    Merhabalar
    Mermer sahası ile ilgili bir rödovans anlaşması yaptık ve iş mahkemeye intikal etti.ve tahliye ve iptal gibi davalar açıldı ama bu arada falan tarihte taraflar yeniden
    bir araya gelecekler diye bir prokol imzalandı , eğerprokolde belirtilentarihde taraflardan biri gelmez yada yeniden anlaşma olmaz ise ne olur ?

Yeni Üye
    alo