Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kilo Vermek İsteyenler Buraya...

Yeni Üye
    Nereden
    Danışman
    Google Arama Motorunda Site ile Tanıştım..ve Hemen Üye Oldum.. Ben Herbalife Distribütörüyüm. İstanbul Avrupa Yakası Esenlerde ve Anadolu Yakası Maltepede Ofislerim Var.Bu Konuyu Neden Açtım Bilgilendireyim.Kilolarıyla Ciddi Anlamda Başı Dert de Olan Arkadaşlarımıza Yardımcı Olmak Amaçlı Açtım.Öncelikle İsmim Ülfet Yaklaşık 1 Senedir Herbalife Firmasının Bagımsız Distbirütörüyüm. 28.01.2008 Yılı.Öncesinde İstanbulda Yerel Radyo Programcısıydım..İş Ortamını,Yani Radyo Ortamını Beğenmediğim İçin,Farklı Bir Sektörde İş Arayışı İçindeydim..Derken Bir Arkadaşım Herbalife İş Fırsatını Bana Sundu..Değerlendirmek İstedim..Bir Toplantı Sonrasında Ürünlerle Tanıştım ve Sektörü Gördüm.Kaybedecek Birşeyim Yok Diyerek İşe Girdim.Hikayemi Sizlerle Paylaşıyorum Belki Birkaç Arkadaşım İlham Alır.Bizlerde Vesile Olmuş Oluruz.İlk Olarak Ürünleri Kendim Kullanmaya Başladım..Herhangi Kilo Problemim Yoktu..Sadece 5 Kilo Kadar Eksiğim Vardı..ve Ciddi Anlamda Enerji Düşüklüğü Yaşıyordum Gün İçersinde..Ürünler Sayesinde 1 Ay 1 Haftada 5 Kilomu Aldım..Ve Ürünleri Kullanmaya Başladıgımın 3 ncü Gününde Kendimdeki Değişikliği Hissedebiliyordum.İnanılmaz Bir Enerji ve Sonrasında Yatakdan Kalkamayan Ben 3 Gün Sonrasında Calar Saat Calmadan Kalkmaya Baslamıstım..ve Ciddi Sekilde Artık Daha Sıcak Bakmaya Basladım İse.Ve Sonrasında Anneminde Bu Ürünleri Kullanmasını İstiyordum..Cünkü Kendi Kendine Yıllarca Kilo Vermek İcin Diyetler Ezgersizler Yaptıgını Görüyordum...ve Ortada Ciddi Bir Sonuc Yoktu.Üstelik Yorgun ve Sinirli Oluyordu Bazen Diyet Yapınca..Ürünleri Kullanmaya Basladı İlk Ayında 7 Toplamda 4.5 Ayda 25 Kilosundan Kurtulmustu..ve İnanılmaz Bir Değişim İcindeydi..ve Annemin Sonucuyla Cevremdeki İnsanlarda Bu Urunlerden Nasiplenmek İstedi..Bu Zamana Kadar Yüzlerce Müşterim Oldu..Hepsiyle Bire Bir Her Zaman İlgilendim..Hiç Sonuc Almayan Bir Kişi Bile Çıkmadı..Bazı Arkadaslarımız Forumda Yazmıslar..Bu Ürünleri Devamlımı Kullanacagız,Ürünleri Bırakırsak Tekrar Kilo Alırmıyız.. Vb Sorular.. Bunlarada Cevap Vermek İstiyorum..Öncelikle Herbalife Şirketini Kilo Alma ve Verme Olarak Tanımamalıyız..Saglıklı Beslenme Firması OLarak Bilinmelidir..Evet Ürünlerle Kilo Alınıyor Veriliyor Ama İnsan Beslenmesi Üzerine Calıştıgı İçin Firma Saglıklı Beslenme Olarak Geçiyor..Neden Sağlıklı Beslenme ve Neden Herbalife..Birçok İnsan Biliyor ki Artık Ciddi Anlamda Yediklerimiz Bizi Hasta Yapıyor..Bugun Artık Bütün Besinlerin Kalitesi Düşmüş Durumda..Yediklerimiz Sadece Posa.Bugun Hastaneye Giden Her 100 İnsandan 75 i Agzından Aldıklarıyla,Yani Beslenmeleriyle Alakalı Sorunlar Yasayarak HAstaneye Gidiyorlar..Seker Hastalığı, Kanser, Kalp Damar Rahatsızlıkları, Ülser, Migren, Vb. Bircok Hastalıgın Nedeni Beslenme Arkadaslar..Çünkü Hayatımızda Hormon, Fass Food ve Kötü Oksijen Var.Bu Beslenme Bir Günlük Birsey Olmuyor Ama Yıllar İcersinde Devam Ettiği Sürece Ortaya Çıkmaya Baslıyor Hastalıklar..Bugun Seker Hastalıgı Yası Neden Anne Karnındaki Bebege Kadar İndi..Önceden 40 lı 45 li Yaslarda Olan Bu Hastalık Şimdi Neden Kücücük Cocuklara Bebeklere Kadar İndi..Annenin Yanlıs Beslenmesinden Dolayı..ANNE Ne Yapıcak Ne Kadar Dogru ve Saglıklı Beslenebilcek ki.. Hayatımızda Hormon vb Seyler Oldugu Sürece..Önceden İnsanlar Hastaneye Gitmek İcin Saatlerce Yol Cekerdi..Şimdi Neden Her Sokak Basında Hastaneler Oldu..Biraz da Mantık Olarak Düşünüldüğü Zaman Gerçekleri Görebiliriz..Herbalife ile Ciddi Sekilde insanlarımız Kendilerindeki Değişikliği Görebilirler..Bu Urunleri İdeal Kilosuna Geldikden Sonra Bırakmak İsteyenlere Tafsiyem, Bahsetmistim Az Öncede Ben Bu Ürünleri Ömür Boyu Kullanıcam ve Ailemede Kullandıracagım..Çünkü Benim Sağlığım Kıymetli Ben Seker Hastası vb Hastalıklar Yasamak İstemiyorum..Kiloyu Verdikten Sonra Ürünleri Bırakmak İsteyen Arkadaslarımız Tekrar Eski Beslenme Alıskanlıklarına Dönerse Yine Kilo Alırlar..Açık Açık Söylüyorum..Burda Amac Kilo Alma-Verme den Ziyade Saglıklı Beslenme..Herbalife Ürünleri Dısardan Alamadıgımız Vitaminin, Proteini ve İçinde Bulunan 114 Farklı Besini Vucudumuza Veriyor..ve Aldıgımız Kotu Toksinleride Dısarı Atıyor,Temizliyor.Hormondan Fass Fooddan Havadaki Oksijenden..Bir İnsanın Vucudunda 100 Trilyondan Fazla Hücre Var ve Bizden Her Sabah Kalktıgımızda 114 Farklı Besin İstiyor..Bunları Almıs Oluyoruz..Birde Son Soru ve Cevap.. Herbalife Ürünlerinin Yan Etkisi Varmı..Ben Buna Çok Gülüyorum. Ürünlerin Yan Etkisi Yok Arkadaslar..Marketinizden Aldıgınız Bir Makarna,Ekmek,Pirinc Gibi..Köy ve Tarım İşleri Bakanlıgı Onaylı Ek Gıda Takviyesii..YEMEK.Nasıl Onları Yerken Yan Etki Yoksa Bundada Öyle..Gıda Mevzuatına Uyumludur..Üstelik Marketlerde Alınan Bir Makarna Örnek Veriyorum..Köy ve Tarım İşleri Bakanlıgının 2002 1999 Gibi Sayılı İzni İle Üretilmistir Yazar Cogunda..Aradan 10 Sene Gecmis ve 10 Senelik Zaman Zarfında Hic İncelenmemis..İçine Ne Girmis Ne Cıkmıs Belli Değil..Oysa Herbalife Ürünleri Her Sene Devamlı Güncellenmektedir..Üstelik Herbalife Şuanda Dünya Devlerininde Sponsoru: İspanya : Valencia İtalya : İnter Amerika : E La Galaxy ---> David Behcham ın Takımı.. Fransa : Strasborg ve NASA Teknolojinin 26 yıllık Sponsoru.. İnter takımında Milyon Dolarlık Futbolcular Bu Urunlerle Sporcu Beslenmesi Yapıyor..Düşünün Allah Askına Sen Koskaca İnter Takımının Sponsorusun ve Bu Ürünler Yan Etki Yapıcak da o Futbolcular Bu Ürünlerle Sporcu Beslenmesi Yapıcak..Çok Gülünç.Umarım Vermis Oldugum Bu Bilgiler Bazı Arkadaslarımızın İsine Yaramıstır..Bir Faydam Olmussa Ne Mutlu Bana..Son Söyleyeceğim Biz Müşterilerimizin Takiplerini Yapıyoruz ve Onlara Sonuc Aldırıyoruz...Bizim İşimiz Memnun Müşteri..Telefonla Haftada 2 Kez Devamlı Her Müşterimizle Görüşüp Takip Ediyoruz..ve Onlara Dosya Acıyoruz..İşimiz Sonuc İşi..Herkese Saygılar..

Not:Sormak İstediginiz Sorular İçin Her Zaman Yardımcı olmaya Hazırım..

Ülfet ÇAM
    Beslenme ve Yaşam Tarzı Danışmanı
    0507 249 15 20
    0530 873 92 20
    ulfetcam@sagliklife.net
    Hayat Sizi Bildiklerinizle Değil,Yapabildiklerinizle Ödüllendirir.

Moderatör
    Nereden
    SMMM

Sayın Ülfet , herbalife eşittir sağlıklı beslenmedir diyorsunuz , peki normal beslenmesine dikkat eden birinin herbalife gereksinimi olurmu , herşeyi ölçülü yiyerek bence form da kalınabilir fakat spor şart.
    Adam olmak CİNSİYET meselesi değil ŞAHSİYET meselesidir.

Yeni Üye
    Nereden
    Danışman

Sayın MM Aslı,Öncelikle İlginize Tesekkür Ederim..Normal Beslenmeyle Fit Bir Görünüm Olabilir Elbetde..Ama Burda Önemli Olan Fit Görünümüm Dısında Ne Kadar Saglıklı Besleniyoruz..Yediklerimiz Eskisi Kadar Saglıklımı? Bakın Dünya Saglık Örgütünün Verisi 1985 Yılında Bir Muzun Besin Degeri 330 iken 2002 Yılında 18 e Düşmüş ve Şuanda 2010 Yılındayız..Yediklerimizden Dolayı Hasta Oluyoruz, Hastaneye Kosuyoruz..Belki İnanmak Zor Gelebilir Ama 21 nci Yüzyılın İnsanları Ek Gıda Takviyeleri Kullanmak Zorunda..ve İnanın İnsanlar Tabletlerle Beslenicek..Şuanda Ciddi Anlamda Tehlike İçersinde İnsanlarımız..İnanın Şuan Siz Kullanmasanız Bile Yarın Birgun İnanıyorum Sizinde Mutfagınızda Olucak..Evinizde Nasıl Cay Bitiyor Bittikce Alıyorsunuz Aynı Sekilde Olucak..Birde Normal Beslenme Derken Genelde Meyve Sebze Tüketiyorsunuz Değilmi? Sizce Ne Kadar Saglıklı? Herbalife in Yapmıs Oldugu Sey Bu Hormonlu Meyve ve Sebzelerden Aldıgımız Kötü Toksinleri Dısarı Atıyor..Vucudu Temizliyor.Alamadıgımız Vitaminleri Proteinleri Kısacası Besin Degerlerini Tamamlamaktadır..Takviye Yapıyor..Umarım Vermis Oldugum Cevaplar Yeterli Gelmistir..Tesekkür Ederim.
    Hayat Sizi Bildiklerinizle Değil,Yapabildiklerinizle Ödüllendirir.

herbalife ürünlerini
    https://www.kilokontrolmetodu.com diye bir siteden aldım
    kullandım
    tam 21 kilo verdim
    teşekürler herbalife

herbalifehttps://www.dogalkilokontrol.com

<a href="%20" target="_blank">https://www.dogalkilokontrol.com
    </a>