Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SM- SMMM Geçiş Son Sınavı Nasıl olacak

Yeni Üye
    Nereden
    SM
    Sevgili Meslektaşlarım
    Teorik ve pratik eğitimi hayırlısı ile tamamladık şu anda tam bir bilgimiz olmayan
    Son sınavın ne şekilde yapılacağı. acab klasik bildiğimiz yazılı mı yoksa test usulümü
    olacağında kesin bir bilgi yok bu konuda bilgisi olan arkadaşların bilsine ihtiyaçımız var
    şimdiden geln cevapların tamamına teşekkür ederim.
    Ertğrul KAYA
    S.M.
    Hızlı

Müdavim Üye bybaspinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bana Her Yer Türkiye
    SM den SMMM ye geçiş ile ilgili 20 Aralık 2009 tarihinde yapılacak olan sınav KLASİK YAZILI usülü yapılacaktır.

Sınava girecek bütün arkadaşlara başarılar...

SORU VE CEVAPLAR

<TR><TD =MenuArkaKoyu ="#cccccc" width="39%">Dosya Adı</TD> <TD =MenuArkaKoyu ="#cccccc" width="32%">Dosya Türü</TD> <TD =MenuArkaKoyu ="#cccccc" width="16%">Boyutu</TD> <TD =MenuArkaKoyu ="#cccccc" width="13%">
    <DIV align=center>İndir</TD></TR><TR><TD =normal>EK1</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK2</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK3</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK4</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK5</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK6</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK8</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK9</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK10</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK12</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK13</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK7</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD =normal>EK11</TD> <TD =normal>.doc</TD> <TD =normal></TD><TD =normal>
    <DIV align=center> </TD></TR><TR><TD ="MenuArkaKoyu" width="39%"></TD></TR><TR><TD ="normal">Edited by: bybaspinar
    Davalı ben davacı ben... Yorgunum bu celselerdennn...!

Yeni Üye
    MAALESEF YAZILI YAPILACAK ARKADAŞIM TEST DEĞİL

Yeni Üye
    Nereden
    SM
    sayın üstadım eline sağlık güzel notlar hazırlamışsın ama bu sorular çıkma ihtimali olanlar heralde
    Hızlı

Yeni Üye
    Nereden
    SM
    Yazılı olduğunun kesin olduğunu biliyordumda test olma ihtimalini duyduğum için bu konuda bilgisi olan varmı diye yazmıştım.
    Hızlı

Kıdemli Üye
    Nereden
    Gaziantep
    evet
    Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    Feyzullah ASLANPAY

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye
    Arkadaşlar, 20 aralık özel smmm sınavına giriş belgelerinizi portaldan aldınız sanırım.
    Orada sınava " hesap makinesi" ile girilemeyeği hakkında bir uyarı var.. Bunu anlamını bilen var mı? hesap makinesiz muhasebe olur mu yahu?
    ASLA VAZGEÇME

Yeni Üye
    Nereden
    SM
    sayın meslektaşım bu da muhasebe dersinde monografi sormayacaklar anlamına geliyor
    kısacası yanlızca klasik türden yevmiye kayıtları yaptıracaklar hesap makinelik bur soru olmayacaktır. Tabi ki buda benim görüşüm.
    Hızlı