Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MÜŞTERİ BIRAKMADA USÜL VARMI?

Yeni Üye
    MESLEKTAŞLARIMIN HEPSİNE SELAM...
    BİR MÜŞTERİM VAR PARA ÖDEMEZ TELEFONLARIMI AÇMAZ EVRAK BİLE ZAR ZOR GETİRİR 8 AYDIR GİT MUHASEBECİ BUL DİYİYORUM HALA BULAMAMIŞ.UZUN LAFIN KISASI BU MÜŞTERİYİ 2010 YILINDA TUTMAK İSTEMİYORUM.NELER YAPABİLİRİM?BAZI MESLEKTAŞLARIM NOTERDEN İHTAR ÇEK DEMEKTE.BAZI MESLEK TAŞLARIM YENİ MUHASEBECİSİ EVRAKLARI ALA KADAR BEYANNAME GÖNDERMEK GEREK DEMEKTEDİR.BANA KALSA ALLAH ONU BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN YA NEYSE .YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Yeni Üye

BURSA SMMMO odası bu konuyla ilgili gerekli çalışmaları yapıyor,odanın sitesine girdiğiniz takdirde size yardımcı olacak bilgiler vardır,bir bakmanızı tavsiye ederim.

Ziyaretci
    Sn. Sinem

Bu şekilde mükellef malesef zaman zaman bizlerde de oluyor şuan ben de bunlarla ilgili hazılık yapıyorum. Ve geçmiş dönemdede uyguladım. Uyguladğım sistemborç tutarını ve işlerini yapmıyacağıma dair uyarı mektubu yazıp tahhütlü olarak postaya veriyorum. Neticede durumu tebliğ etmiş oluyorsunuz. İlerde mektubu dikkate almaz beyannameleri verilmez ise burda siz sorumluluğu atmış oluyorsunuz.