Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHA AHA MUHASEBECİLİK ÇOK KAZANDIRIYORMUŞ :D

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya

bugün gastesinin haberine göre bizim meslek çok kazandırıyormuş

https://www.bugun.com.tr/kose-yazisi...-makalesi.aspx

insanlar da okuyunca hakkaten öyle sanacak, biraz gülümseyik oldum
    Hesabı sağlam olanın muhasebeden korkusu olmaz.

Kıdemli Üye
    buna nerde nerde demek lazım. sanırım yahya bey için geçerlidir.. herkes için degil.
    SMMM CEM ÇETİN

Kadere inanan insan,tesadüfe inanmaz.Tesadüfe inanan adam ise kaderini kendi elinde tutamaz...

Kıdemli Üye
    Nereden
    ANTALYA
    YIL 1995 İDİ BEN TİCARET LİSESİNE GİTMEKLE MUHASEBE MESLEĞİNE ADIM ATMIŞTIM HADİ OKUL MOKUL DERKEN 2002 DE ÜNİVERSİTEYİ BİTİRDİĞİMDEN BERİ HATTA SON SINIFTAYKEN MUHASEBE MESLEĞİNİ AKTİF OLARAK YAPMAYA BAŞLADIM YILLARDAN BERİ ÇALIŞIYORUM ÇOK KAZANMIYORUM İYİ KÖTÜ HALA BORCUNU BİTİREMEDİĞİM İKİNCİ EL BİR ARABA ALDIM ODA BAYRAMDA ARIZA YAPTI 2.000 TL MASRAFI VAR ÇOK PARA KAZANAMADIM AMA MALİ MÜŞAVİR RUHSATIM VAR YAHYA BEY DE 10.000 TL İSTİYOR ZATEN O AKADEMİSİNE BİRAZDA ORAYA TRANSFER HARCAMASI YAPARIZ ZATEN NE OLACAK HEPİNİZE SAYGILAR SEVGİLE ÖZELLİKLE OKUL VE KADER ARKADAŞIM BU KONUYU AÇAN FAİK BEYE
    BİR KATRE OLMA KENDİNİ DENİZ HALİNE GETİR

Ziyaretci
    Heee dışarıdan öyle gözükür. oturarak para kazandığımızı ima ederler. ama işin aslı öyle değil. Bunu çoğumuz biliyoz zaten. Ama inşallah ileride daha ii olacak temennisiyle bütün bu zorluklara ve cezalara dimdik ayakta durmaktayız.

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Muhasebeciler önce prestij kazandılar, şimdi aranan olmaya talipler.

Bu prestij kendi aramızdaki prestij herhalde, yoksa mükellefin gözünde katiplikten öteye geçemiyor meslek...

Bardağın bir de boş tarafından bakmalı. Şöyle ki birilerinin gözünde saygınlık uyandırır belki...

Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    çok kazanıyoruz tabi
    (bürosu olan arkadaşlar için söylüyorum. bekleyen alacaklarınızı alsanız çok kazanıyorsunuz demektir)
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.